Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sd kártyámmal van a probléma?

Sd kártyámmal van a probléma?

Figyelt kérdés
Ki tudna nekem segíteni? A problémám a követkető:Samsung Galaxy Xcover2 GT-S7710-em van. Nem enged képeket csinálni, mert állítólag kevés a hely. Az SD kártyám 8 GB-os. Átszeretném rakni rá a képeket, de nem tudom mért, de 2 sd kártyát mutat a telefonom ( sDcard0, extSDCard). Azt szeretném megoldani, hogy a 8 GB-os kártyán legyen minden ( extSDCard), de a telefon mindent a sDcard0-ra tesz. Szeretném megoldani a problémát, mert nincs egyetlen képem, mert nem engedi a telefonom. Előre köszönöm!

2015. jan. 17. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. A gond csak az, hogy az ismerősömnek ugyan olyan telefonja van, mint nekem és nincs ilyenféle problémaja. Normálisan használja az Sd kártyát és képekkel sincs gondja.

Ma elég sokat babráltam vele és elértem, hogy Sd kártyán legyenek a képek....pár óra múlva be akartam menni a mappa fájlba és megint nem engedte. A képek pedig a kártyáról az Sd kártyára ugrál össze-vissza.

2015. jan. 19. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A képeket a galériában nézegesd.

Ezt meg nem értem " A képek pedig a kártyáról az Sd kártyára ugrál össze-vissza."

2015. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!