Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a telefonról?

Figyelt kérdés
Overmax Vertis EXPI 5010 Mi a véleményetek esetleg megéri?

2015. jan. 17. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én óvakodnék a helyedben egy ilyen tapasztalatlan(mert a többi normális gyártóhoz képest az Overmax sehol sincs) gyártótól származó telefontól.
2015. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és a lenovo a536-os telefonról mi a véleményed?
2015. jan. 18. 00:04
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk azt hogy egy 1-2 fokkal jobb, de miért ilyen telefonokat nézel ki?(nem árt tudnod hogy mindkét telefon MTK-s rendszerchippel rendelkezik) Mondjuk azt észrevettem hogy nagy kijelzőre hajtasz de ilyen kínai gyártóktól(persze megkapod olcsóbban), de nem hozza azt a szintet mint egy SONY(sok SONY-s telefonom volt már és mindegyikkel elégedett voltam és vagyok), Nokia(ha a WP is játszik, akkor ez is nagyon jó gyártó), Samsung(mert a Samsung egyáltalán nem rossz gyártó, csak oda kéne figyelni néha arra hogy mit frissítünk...stb//persze minőségben vannak hibák de melyik gyártónál nincsenek? Ja és nekem amúgy az előző telóm egy Ace 3 volt és tényleg minden ment rajta és nálam nem volt minőség hiba sem...).


DE írd le mik a követelményeid és persze hogy mennyi a MAX és azt is hogy hol akarod megvenni(már ha van ilyen kikötésed), de én nem ajánlom hogy a teljesítmény, minőség és támogatottság elé helyezd a kijelzőméretet és a többit.

2015. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy mennyi pénzed van rá és ajánlunk egy telefont.
2015. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Csak annyi a baj mind a két telefonnal, hogy nagy méretű kijelző mellé egy ahhoz képest alacsony felbontás társul. Nem lehet annyira szép képük.

Egyébként az mtk6582-es proci már kielégítő teljesítménnyel bír.

2015. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
45.000 ft legalább 4.7" kijelző vagy annál nagyobb zene hallgatásra facezásra fényképezésre és játszani kellene
2015. jan. 18. 11:53
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor Motorola Moto G, mostanában nagyon dicsérik és szerintem sem rossz, most hogy élőben is láthattam/használhattam, viszont hátrány lehet hogy nincs microSD kártya Slot.
2015. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Moto G kilőve nem tudom mért de nagyon nem tetszik az a telefon
2015. jan. 18. 12:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem Moto G-t(egyébként nekem sem tetszik csak ugye én nem te vagy), én még az Xperia M2-t ajánlom szerintem egész jó telefon.
2015. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a lenovo a536-os készülékről véleményt azért tudnál mondani?:) ez a kettő közül választok majd
2015. jan. 18. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!