Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoen 5s-t érdemes még venni?

Sutyi98 kérdése:

Iphoen 5s-t érdemes még venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni új telefont és gondolkozom az Iphone 5s-ben de nem tudom hogy megéri-e? Mert nem egy évre szeretnék telefont venni. Érdekelne az is, hogy a játékokat szépen viszi? És az a két mag meg 1 GB RAM elég amire kell?

2015. jan. 18. 08:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm hát igen a pénz meg van rá csak ha már veszek előtte érdekeltek ezek a dolgok :)
2015. jan. 18. 15:33
 12/20 anonim ***** válasza:
Megéri.Én 5S-ről váltottam 6-ra,így a 6-ot javaslom,de az 5S is nagyon jó(5s-6között azért eléggé érezhető a különbség!)
2015. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
61%

Most vásároltam egy iPhone 5s-t, teljes mértékbne meg vagyok elégedve vele.

Csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy az androidos telefonok belassulnak mert nincsenek optimalizálva nem úgy mint az apple.

Aki szidja az iPhone-t az azért teszi, mert nincs pénze rá. Aki pedig megteheti és vesz egyet, mindenki elégedett.

Specifikációkat nem részletezem, mindenki elolvashatja.

DE megéri, akinek egyszer van az többet szerintem nem cserélné le egy androidos telefonra.

2015. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 kérdező.. ***** válasza:
0%
Vagy vesz egy olyan androidos telefont ami nem lassul be,mert rá van optimalizálva az android és támogatják sokáig.Pl.nexusok,htc-k google play kiadásaik,motorolák.
2015. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Csak a nexus van jól optimalizálva,de annak meg szar az anyaghasználata,kamerája.Úgyhogy az iPhone marad!
2015. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kérdező.. ***** válasza:
0%
Az anyaghasználta kiváló a nexus 5-nek és 6 nak is.Kamerájuk sem rosszabb mint egy iphonenak.Volt a kezedbe már nexus?
2015. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Még nem! :)
2015. jan. 20. 19:24
 18/20 kérdező.. ***** válasza:
Nem a kérdezőnek tettem fel a kérdést de akkor neked a válaszom:Akkor itt az ideje.
2015. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt a kezemben,igen!Nexus 4,Nexus 5 volt a kezembe,Nexus 6-ot csak videón láttam,ahol az iPhone kamerája jobb volt.
2015. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én nemrég kaptam az iPhonom és imádom össze sem lehet hasonlítani egy droidos telefonnal.Szerintem ez az a telefon amit érdemes megvenni.Aki pedig azt mondja hogy szar az iPhone úgy látszik hogy még nem volt értelmes telefon a kezébe.
2015. febr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!