Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung galaxy gio-m...

Pappi ;) kérdése:

Van egy samsung galaxy gio-m és csak a Samsung feliratig tölt be az utolsó kikapcsolás után. A teló Rootolva van, és egy 2.3.7 és op rendszer van rajta. Javítható házilag is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 14:19
 1/3 anonim válasza:

üdv a legtöbb samsung telót odin programmal frissítik

de kellenek az odinhoz a telód szoftvere is

nézz szét youtubon



https://www.youtube.com/watch?v=5wnGj1gxAB8&fulldescription=..

2015. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem szervíz lesz... Eddig mindig úgy frissítettem, h szedtem a netről hozzà frissebbeket. De most be se lehet kapcsolni... Még a kijelző se villan fel.
2015. jan. 28. 06:33
 3/3 anonim válasza:
ha van egy felesleges töltöd vágd szét és az akszt vedd ki a telóból és tölcs rá kb 5 percet úgy hogy a szétvágott tőltö kábelt a piros meg a fekete drótot megpucolod a piros mennyen a plusz jelhez a fekete a minusz jelhez kb tarzsd 5 percig azután tedd vissza a telóva az aksit és próbáld bekapcsolni ha nem megy akk ujra próbáld tölteni csak forditott szinekkel am ezt azért ptóbáld meg mert nekem is volt már ijen hogy a telo szoftvere behalt és ezért hogy rádugom a töltöt hiába mert a telo nem tudja betölteni azt a szoftverfájt és nem kezdödik el a töltés ja és ha kipróbálod a töltöset max 4 voltos legyen a töltö és ha bejelez a teló akk van esély a házilag javítására én már elég sok telót hoztam helyre az elsö htc wildfire s volt a másik samsung galaxy pocket neo a harmadik samsung galaxy ace meg még volt több is
2015. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!