Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond a telefonommal?

Izabella_Andrea kérdése:

Mi lehet a gond a telefonommal?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem kapcsol be a telefonom . Samsung Galaxy Mini 2. Megnyomom a bekapcsolási gombot bekapcsol addig hogy kiirja,hogy Samsung Galaxy Mini 2 aztán vibrál és kezdi elölről. Mi lehet a gond vele? Próbálam már az u.n 3 betűs kombinációt de semmi... Esetleg ha tudnátok ajánlani valami hasznos Android ujratelepítési módszert, megköszönném :)

2015. jan. 18. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Három betűs módszer... na ilyet se hallottam még anyway


Szóval valószínű hogy a szoftver károsodott meg valaminek hatására és ezért van az hogy a bootloader(rendszerbetöltő: ez végzi el a //tehát amikor írja a mini 2 fehér betűs, fekete hátteres felírat//)

2015. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# vagyok(olyan jó telefonon írni...)


szóval ugye a bootloader tölti be az Op rendszereket pl Android


Fontos ha még van garancia akkor szerviz.

Ha nincs akkor esetleg megpróbálhatod a Samsung kies programmal( [link]

És itt van hozzá egy leírás: [link]

Angolul találtam csak, ha nem értesz vmit akkor írj.

Írj majd vissza ha nem sikerült mert akkor van egy másik módszer is csak az jóval komplikáltabb(mert feltételezem hogy átlagos felhasználó vagy) és ha elrontod tönkreteheted a telefonod.

2015. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez történt. Kb 1,5 éves a telefon, ha töltőre dugod nem tölt.

Megoldás: szétment a töltő catlakozó (a telefoné)

El kell vinni szerelőhöz.

2015. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
töltődik meg minden csak nem kapcsol be . Kipróbáltam a fenti módszereket ,de mondhatnám még rosszabb lett
2015. febr. 7. 14:07
 5/5 orbán olivér válasza:
rakd ujjra az operációs rendszert odinnal (program). rákeresel a telefonod operációs rendszerére, letöltöd és odinnal rárakod
2015. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!