Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék iphone 5 töltőt és...

Hol tudnék iphone 5 töltőt és adat kábelt elfogadható áron venni Szeged környékén?

Figyelt kérdés
Mivel az utánvétel iszonyatosan megdrágult, előre utalgatni meg nem szeretek, mert már volt belőle bajom, így az olx meg ilyenek sajnos kiestek... Néztem neten Mediamarkot de 5ezer alatt nincs kábel... Valaki tud esetleg Szeged-Hmvhely-Szentes útvonalon olyan üzletet ahol elérhető áron tudnék szerezni? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2015. jan. 19. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonra volt pénz, de fenntartani azt nincs? Gratulálok.
2015. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5000 forint egy minőségi kábelért nem rossz ár.. Ha vigyázol rá évekig jó(nekem négy éves a telefonom és még nem cseréltem kábelt), és nem kell aggódni hogy felgyújtod vele a házat mint az ezer forintos sz..rokkal.


100 rugós telefonra egyszer rákölteni ötezret nem vészes szerintem, és tényleg megéri.

2015. jan. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen második:) igazából nem nekem kellett volna, én még tovább küldtem volna külföldre, de megoldódott.
2015. jan. 22. 05:33
 4/4 anonim válasza:
Szegeden nem tudom de próbáld meg a www.mobil-toltok.hu oldalon nagyon baráti árak vannak és mindenhova postáznak.
2017. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!