Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes nekem iphone 4s-t venni?

Érdemes nekem iphone 4s-t venni?

Figyelt kérdés

elég jó áron vannak, és nekem fontos a kompaktság, tehát hogy ne legyen tepsi méretű.

igazábol csak azon parázok, hogy sok pénzt adok ki egy olyan telefonra aminek nem is hasznalom ki a funkcioit...

igazabol csak netezek rajta, facebook, meg nagyritán játszom tök egyszerú jatekokkal.

fontos, hogy a kamerája jólegyen, és nagyon strapabíró, fém telefont szeretnék.

ezt néztem ki de majdnem sokallom a 60 ezret egy ujszerű kb félév garival rendelkező telefonra, tekintetbe véve, hogy olyan nagy igényeim nincsenek vele...



2015. jan. 19. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:

"nagyon strapabíró, fém telefont szeretnék. "

Nem jó irányba haladsz akkor. Bár összeroppanni nem fog a kezedben, az tuti, pikk pakk lehet elő és hátlapi üveget törni.

2015. jan. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tulajdonképp az lenne csak a lényeg, hogy ne karcolodjon iylen hamar mint a mostani...leszedtem rola a foliat, és 2 nap mulva mar hiaba vettem raujat, gatya az egész, műanyag plexiszerű...pikk pakk megszedte magat karcokkal.
2015. jan. 19. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de az iphone 4 és 4S az egyik legstrapabíróbb mobil ha normálisan használja az ember. Nem lesz zsebkopott, nem málik és foszlik az anyaga. Természetesen az ütést-vágást nem bírja, de azt egyik sem, kiv. a CAT telefonok, de az egy más tészta. Én két évig használtam és egy tökéletes mobil volt. Azon érdemes elgondolkozni, hogy szoftverileg már nem a legjobb, jobban lassul az új IOS 8-al. Én inkább emiatt választanék újabb iphonet (5, 5S)
2015. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

egyreszt azok drágák nekem, másrészt nagy. pont a 4 esnek a kompakt mérete tetszik a legjobban, és hogy fémvázas.

nemkell nekem feltétlen a legujabb ios.

az androidos telom is a gyárit hasznalja sszem a 4.2 est még...

2015. jan. 19. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ios régi verzióval nem túl használható.
2015. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak le ne ejtsd mert barátnőmnek egyszer kiesett a kezéből és eltört az alaplapja tehát nem olyan strapabíró.
2015. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semennyire sem strapabíró.
2015. jan. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

akkor lehet maradok mégiscsak az androidnál...

bár már hónapok óta csak agyalok mit vegyek.

2015. jan. 20. 08:48
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem Sony Xperia L telóm van egy éve..(akkor volt 50ezer forint) és nem egyszer vágtam földhöz, mégis kb egy karcolás van rajta:) strapabíró:D

gumírozott a hátlapja, tök jó a fogása és természetesen a sony eleganciája itt is meg van:)

annyi a hátrány, hogy appokra csak 1,5 giga tárhelyem van, de az bőven elég:D

2015. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Sony Z1 c-t.
2015. jan. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!