Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok bejelentkezni...

Ichiru Kira kérdése:

Miért nem tudok bejelentkezni a google play-be, és a g-mailbe?

Figyelt kérdés

Ahogy megnyitom a play-t beírom a felhasználó nevet, jelszót kidob egy hiba üzenetet, hogy hálozati hiba.

Ha meg új google fiókot szeretnék csinálni, akkor azt írja ki hogy Hiba történt a kommunikáció Google szerverein!

Megy a netem, a böngészőből pl. be tudok lépni a gmailbe.

Pedig jól írok be mindent.

Lehet csak valami beállítási hiba?

Samsung Galaxy Express



2015. jan. 20. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
töröld a googleplay gyorsítótárat
2015. jan. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

...amit beállítások, alkalmazások menüből tudsz megtenni, kiválasztod a google play-t, azon belül adatok törlése.

Az sem kizárt, hogy a google play szolgáltatásokban is meg a google szolgáltatások keretrendszerben is törölni kell az adatokat.

Utána újra kell majd adnod a belépési adataidat.

2015. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia!Nekem is ez van.Újraraktam a telót de így se jó.Neked még mindig ilyen?Ugyon ezt irja ki!
2015. dec. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az van ha letoltottel egy bizonyos freedom nevu alkalmezast akkor telepitsd vissza es jo lessz de ha ugy se jo a samsung ad mindig a legfrisseb verziot az o szervereirol es frissits mert lehet hogy neked regebbi van es akkor jo lessz
2016. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!