Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a tabletemmel?...

Mit csináljak a tabletemmel? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Tab 3.7ről van szó. Éppen tőltőn volt. Egyszer csak kikapcsolt és amikor beakarom kapcsolni ki írja hogy Samsung Galaxy Tab. Kicsit úgy marad de aztán megint kihozza a töltotséget (fogalmam nincs hogy hivják, amikor egy szürke téglalap alakú valamiben a zöld mutatja hogy mennyire van feltőltve). Aztán megint megpróbáltam és megint ugyan ez csak minden alkalommal vagy lejjebb vagy feljebb van a zöld a téglalapban. Amikor kihúzom töltőről megszűnik létezni. Akármit csinálok olyankor nem érzékel semmit. Bedugtam tőltőre és pihentettem amíg aludtam de semmi nem történt. Nem nagyon akarom szervízbe vinni. Azt nem értem hogy ilyen drága gépek miért csinálnak ilyet. Kérlek

segítsetek!!! Nagyon fontos lenne! Ezen tanulok. köszi hogy elolvastad ha tudsz létszi segíts.



2015. jan. 20. 07:27
 1/4 szántóvető ***** válasza:
vedd ki az akksit,várjál15 percet majd tedd vissza.
2015. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Ha nem segít, csinálhatsz egy újraindítást recoveryből.

Kikapcsolt állapotban hangerő fel és power gomb együtt nyomni pár másodpercig, meg fog jelenni egy menü, ott reboot system (lépegetés hangerő gombokkal és power gombbal ok).

Ha erre sem reagál, kell a hard reset, csak akkor a telepített appjaidat majd újra kell rakni.

Ugyanúgy bemész recoverybe, ott wipe data / factory reset, rákérdez még egyszer, hogy biztos vagy-e benne, yes, amikor végzett, vissza főmenübe, ott reboot system.


Ha ez sem segít, akkor, ha garanciád van, inkább vidd szervizbe.

2015. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálam ez a jelenség ugyanúgy volt...akksit cseréltem, és megoldódott.


azóta hibátlan.

2015. jan. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez olyan hogy nagyon nehezen lehet levenni a hátulját nem akartam eltőrni, de félig sikerült, ezért az elsőt kizárom. Ez már a második alkalom volt de fogalmam nincs hogyan de egyszer csak bekapcsolt, de azért köszi a válaszokat. Ha legközelebb ilyet csinálna megpróbálom a többi tippet.
2015. jan. 21. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!