Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia M2 hívásnál, hogy...

Xperia M2 hívásnál, hogy tudom beállítani, hogy ne sötétüljön el a kép?

Figyelt kérdés
Az a nagyon nagy problémám, hogy mikor fülemhez teszem a telefont de mikor elveszem nem világosodik ki és nem bírom kinyomni a hívást.. hol tudom ezt beállítani hogy inkább akkor el se sötétüljön..?
2015. jan. 20. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Vidd be szervizbe és mond meg a proximity szenzort kellene

kalibrálni.Ez a közelség érzékelő.

2015. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha ilyen van akkor nyomd meg a bekapcs.gombot és lesz kép.
2015. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat, de amúgy akkor sincs kép, nyomkodhatom ahogy akarom.. valahol szerintem belehet ezt állítani, hogy hőre ne érzékeljen sötétüléssel, csak fogalmam nincs hol
2015. jan. 20. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:

"hőre ne érzékeljen"


Fényre érzékel.

2015. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy mi az,hogy nincs ha van?


Telefon (alul a tálcán) > Menü gonb > Beállítások > Beszédhívás > További beállítások > Hívóazonosító

2015. jan. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs nem ide szántam.
2015. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Clairvoyant ***** válasza:

Nem lett véletlenül újra fóliáztatva a front, esetleg nem gördült fel a proxy szenzornál? Ha igen, hajtsd el a fóliát, próbáld meg úgy. A front nem karcolódott meg?

A másik lehetőség, hogy nem érhette víz a telefont? A proxy szenzor csatlakozója ugyanis közvetlen a jack aljzat mellett van, és az szokott elsőre elszállni...


Egyébként az M2nek van az egyik legrosszabb proxy érzékelője, mert már akkor is visszakapcsolja a frontot, ha csak minimálisan elfordítod a fülednél, így eléggé egyedi a problémád..

2015. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs neki baja.. meg bőrtokba van víz se érhette..
2015. jan. 20. 19:56
 9/9 anonim válasza:

Beállítások-->kisegítő lehetőségek--> a bekapcs.gomb befejezi a hívást

Remélem ez segített ;)

2016. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!