Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy note 3 vagy...

NoodLee. kérdése:

Samsung galaxy note 3 vagy galaxy s5?

Figyelt kérdés
Az s5 mellett szól az erősebb soc és a hosszabb támogatottság illetve az ip védelem és az ujjlenyomat olvasó. A note 3 viszont 3 gb rammal rendelkezik illetve olcsóbb. Szerintetek megéri az s5 a felárat? A vízállósággal kételyeim vannak hogy ha esetleg beázna akkor azt hallottam nem vonatkozik rá a garancia. Az ujjlenyomat olvasónak meg nem hiszem hogy sok hasznát venném talán az eelején jó poén, vagy van valami gyakorlati haszna? Használja ezeket valaki aktívan?

2015. jan. 20. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a note-ot venném. Az ujjlenyomat olvasó meg gizdulásnak jó, másnak nem nagyon... Igazából semmi értelme, ha jobban belegondolsz. A note 3 mellett szóljon még a jobb akku idő is, na meg a nagyobb kijelző ( igaz a pixelsűrűség kisebb)... Nem hiszem, hogy az S5 a maga processzor többletével, ami ugyebár 0.2ghz és a +3megapixeles kamerájával, jobban teljesítene annyival, hogy megérje az árát.


A noteokról tudni kell, hogy az üzemidejük nagyon jó, ami nem elhanyagolható a mai okostelefonoknál...


Az én voksom a Note 3 mellett van!

2015. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Samsungnak messze a legjobban sikerült telefonjai a Note1,2,3,4..az S széria elbújhat.. Így a válaszom :Note 3
2015. jan. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!