Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj van, akkor ha +54es szám hív?

Baj van, akkor ha +54es szám hív?

Figyelt kérdés
Mi van ilyenkor? Mert engem hívott egy ilyen +54-es számú telefonszám, és felvettem véletlen, és nem szólt bele senki hanem kattogó hangot hallottam aztán letette. Ezek leszedik az adataidat, vagy mi?

2015. jan. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Argentínából hívtak... a Google a barátom.
2015. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínü csak szórakoznak.
2015. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az oké. erre én is rá jöttem :) ... azért kérdeztem mert sajnos vannak ezek a telefonszámok amik leszedi minden adatodat elméletileg.. ettől félek.
2015. jan. 20. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Ez a Sátán száma. Leszedi az adataidat, leszedi a keresztvizet rólad, és elrabolja a halhatatlan lelkedet.

Plusz még terhes is lettél.


Na, de komolyan: ne legyél már idióta. A +54 Argentína országhívó száma, és nem tudják leszedni az adataidat, meg a pénzedet sem addig, amíg ők hívnak téged, és nem fordítva.


[link]

2015. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan szokott lenni, hogy felhív emeltdíjasról te meg visszahívod. De erről az adatleszedésről még nem hallottam.
2015. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta, csak riogatnak már mindennel, és jobb félni mint megijedni..
2015. jan. 20. 21:43
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Amíg nem hívod vissza, nem tud leszedni.
2015. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!