Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beázott az iPhone 6-om. Van...

Beázott az iPhone 6-om. Van remény?

Figyelt kérdés

Jobb lábamat műtötték így hát elég instabil vagyok mankóval mert gipszben vagyok és otthon fürdés előtt beleejtettem a kádba. Igazságszerűen kicsúszott a zsebemből.

Egyből utána siettem, kiszárítottam és éjszakára rizsbe tettem. Mielőtt aludtam működött csak a hangszóró nem és a képernyőn volt egy "kis" hiba. Reggel viszont már nem kapcsolt be. Töltőről lehúzva se, rádugva se... Van még remény?



2015. jan. 21. 08:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
sötét szürkén világít egyfolytában.
2015. jan. 21. 08:59
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Istenem, miert kapcsoltad be vizesen?
2015. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Remelem, annyira okos sem voltal, hogy hajszaritoval probaljad megszaritani. Futas a szervizbe.
2015. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
annak már mindegy. sosem értettem, miért kell a telefont fürdeni vinni, ha hívnak is, úgysem veszed fel vizes kézzel.
2015. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Nyilván kikapcsolt állapotban esik be a vízbe.

Másodiknak meg hogy minden ember azt csinálja ha szabad ha nem. Viszem a szervízbe

2015. jan. 21. 09:59
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
Arra céloztam, hogy a hangszórót kezdted el próbálgatni ahelyett, hogy minél előbb kikapcsolnád, aztán meg reggel is elkezded bekapcsolgatni, mikor nem szárad meg annyi idő alatt. Okos ember a google keresőnek esik neki, hogy mit kell ilyenkor csinálni, nem a hajszárítónak.
2015. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha vízbe esik akkor első szabály, hogy kikapcsolod ha nem kapcsolt ki magától, én nem kapcsolod be. Rizs ha nem tudsz azonnal szervizbe menni, aztán szakember.
2015. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Remény mindig van. A probléma az, hogy a víz nem azonnal eszi meg az alkatrészeket, kell neki egy kis idő.

Ilyen esetben amit tenni lehet, azonnal hátlap le, akksit, SIM-et, memória kártyát kiszedni és szárítani. Nem pár óráig, napokig. Lehetőség szerint minél előbb szervizbe vinni.

2015. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az iphone-nak sajnos nem lehet leszedni a hátlapját. Nagyon lyukak sincsenek rajta, így a hajszárítózás közben keletkező gőz nem tud hol elszállni, így lecsapódik újra, mégtöbb mindent összevizezve, mégbeljebbre jutva (a meleg pedig szétégeti az alkatrészeket).
2015. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Jobban meggondolva ha a vízbeejtés miatt úgyis ugrik a garancia, akkor neki lehet állni szétfeszegetni.:D hajszárító után jöhet a kalapács
2015. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!