Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Telekom,...

Melyik a jobb? Telekom, Telenor vagy Vodafone?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a Vodafone.

Telekomnál utáltam a bonyolult ügyintézést, hogy sokszor még az ügyfélszolgálaton sem tudják, hogy mit kell csinálni, hogy tök bonyolult az internetes felületű számlarendszerük.

Vodafone-nál mindent ezerszer könnyebb elintézni és sokkal kedvesebbek is.

Telenoros még nem voltam :)

2015. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ugyanolyan mind3, csak másban jók és rosszak, de a mérleg mindig egyensúlyban van.

többek szerint egy fertő, ami ebben az országban folyik, szolgáltatók között nincs valós verseny, és ez tök legális, gondolom a versenyhivatal is kicsit el van csitítva.


például mobilnet:

vodafone-nál:

990ért kapsz 100 MB netet, ha elfogy, kikapcsolják.

telekom-nál:

1190ért kapsz 200 MB netet, ha elfogy, lelassítják.

de mondjuk élsz azzal a lehetőséggel, hogy kártyásként feltöltési bónuszhoz jutsz.

ez vodafone-nál:

5000 Ft feltöltésre 1 GB adatforgalom, és nem is kell hozzá aktív mobilnet előfizetés

ugyanez telekomnál:

5000 Ft feltöltésre kapsz 100 MB adatforgalmat, és kell még hozzá aktív mobilnet előfizetés is...


na most melyiket választanád, ha ezek alapján akarsz dönteni?

én például pont ezen gondolkoztam el, mert amikor ismerősöm elmesélte, hogy 3000es feltöltéshez is 500 mega bónuszt adnak csak úgy, hirtelen elgondolkoztam, hogy hmm, lehet átmegyek vodafone-hoz. csak aztán meg kapcsoltam, hogy hoppá, de ha elfogy, akkor nem lesz semmilyen netem...

telekomnál meg konkrétan l_faszt se kapok, még drágább is maga a mobilnet egy kicsit, de legalább hó végéig biztos online lehetek valamilyen formában.


nyilván ha lenne verseny, akkor a vodafone is megjátszaná ezt a sebességlassítást...és akkor egyértelműen jobb lenne, és mennének át hozzá az ügyfelek...

2015. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindháromnak több miliós kb stabil ügyfélköre van
2015. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Telenor
2015. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

A Telekom. Azért jó, mert:

- vannak korlátlan tematikus adatopciók - van Domino híváskérő

- olcsók a percdíjak és a szolgáltatások

- nem kapcsolják ki a netet az adatforglom elfogyása után

- nem hazudnak soha, mint a Telenornál

- a 1777-es Domino központon keresztül 65 Ft az egyenleginfó, de van *102#

- legolcsóbb a kártyás díjcsomagoknál a Domino Aktív, 650 Ft az időszaki díj, de nagyon megéri, és van hozzá Domino Aktív SMS, 150 Ft időszaki díjjal

- tele van a híváslistám

- a Next XL Aranytárskártya és a Next XL qrva jó

- van EU 100 és EU Plusz, és az EU Plusz Next XL Aranytárskártya, és Next XL-hez 0 Ft

- van T-Percek

- van Családbarát kedvezmény

- van feltöltési bónusz

- nem csinálnak az ügyfelekből hajléktalanokat, csöveseket, szegényeket, mint a Telenornál

- pehelykönnyű az ügyintézés, nem úgy, mint a Telenornál.

2015. dec. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Telekom! Magasan viszi a prímet a telefon árai és a díjcsomag választék terén. Én most úgy vittem el az S7-et, hogy 3500 forintos a havidíjam ami túllépése után csak úgy telefonálhatok, ha feltöltöm az egyenlegem. Ezzel megakadályozza a meglepetés számlákat orbitális összegekkel. És kamatmentes részletre fizetem a telefont. A két összeg együtt 11200 és 152 ezerbe kerül így a telo amit vszinüleg 2-3 hónapon belül ki is fizetek és akkor minimalizálódnak a havi költségeim. Mondj még egy szolgáltatót ahol ezt megtehetném? Nem majd fizetem a red csomagokat 10-15 ezerért egy nagy lótúrót!!!
2016. okt. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
33%
A Telenorról annyit tudok elmondani, hogy évekig voltam náluk és az átlagos 6-7000 forintos számlákból lett hirtelen 15-20, majd egyszer 32 ezer. Ekkor már joggal mentem be megkérdezni, hogy na ez mégis mi, mert az akkori percdíjakkal (33 forint) az bizony-bizony 16 órányi telefonálgatás és a telefonomban volt beépített perc számláló, ami a negyedét mutatta. Az még nem egy okos telefon volt, így az internet se tornázhatta fel, de amúgy is volt a csomagomba foglalva valamennyi net, de nem is neteztem rajta, mert facebook se volt rá meg semmi. Emelt díjas számokat messziről kerültem mindig is. És ugye az volt hivatalosan a dolog, hogy az x ezer forintból a fele lebeszélhető, ami mégse volt teljesen úgy. A boltban azt mondták erre, hogy nem tudnak mit csinálni ezzel. Mondom, ha ennyire megy az ügyfelek átverése, akkor még csak panaszt se vagyok hajlandó tenni, mert nem érdekel. Azóta Telekomos vagyok és a legdurvább számlám is 15 rugó volt, de akkor HD videókat néztem mobilnetről és vagy kétszer rendeltem internetet pluszba és azt aláírom, hogy én voltam és tudom, hogy mi miért annyi, amennyi. Tehát nem csak a levegőbe beszélek és alaptalanul védem magam, mert se a Telenor, se én nem tudtam megmondani, hogy mire föl volt az a 32-es számla. A Telekom tiszta nekem és már több, mint 4 éve boldogítjuk egymást.
2017. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
38%
Vodafone
2020. jún. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Telekom 6 eve vagyok elofizeteses.

Vodafont telenort nem probaltam de nem is akarom.

Telekomtol veszem a laptopot,telefont mindent korrekten leirnak a szamlan is. 2 evente egyszer megyek be atvenni a keszuleket , online intezem a befizeteseket.

6 ev alatt talan egyszer fordult elo az hogy fel napig gond volt a nettel de azt gondolom hogy ezt el lehet engedni.

2021. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!