Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek hogy jobban bírja...

Mit tegyek hogy jobban bírja a telóm aksija?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam egy Samsung Galaxy Ace 4-et a barátom pedig egy Huawei Y-t és neki sokkal jobban bírja az aksija nekem egyből lemerül. Mit javasoltok?
2015. jan. 22. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szükséges, kapcsold ki a wifi-t, a bluetooth-t, a mobilnetet, vedd vissza a fényerőt a kijelzőn, lődd ki a feleslegesen a háttérben futó alkalmazásokat.
2015. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A beépített GPS-t kifelejtettem. Az se menjen.
2015. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt már a kezdetektől csinàlom de így is gyorsan merül
2015. jan. 22. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha beragad egy alkalmazás és az terheli folyamatosan a processzort. Azt kell megtalálni és kilőni. Sokan berzenkednek a task killerek használatától, én azzal minden alkalmazást kilövök, a rendszer mag alkalmazások futhatnak, így 4-6 napig működik a Galaxy-m.

Javaslom, hogy nézd meg az akkumulátor használatot, hogy ott mit jelez a képernyőn kívül fő fogyasztónak. Olyan is előfordul, hogy egy alkalmazás nem engedi kikapcsolni a képernyőt, de azt észrevennéd.

Valaki biztosan tud itt ajánlani olyan alkalmazást, ami az akksit kíméli. Pl Greenify - Battery saver - Battery doctor

2015. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a lényeg, hogy ha a fentiek sem vezetnek eredményre, természetesen ott a szerviz.
2015. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen , kipróbálom!!!
2015. jan. 23. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!