Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert csinalja ezt a messenger?

Miert csinalja ezt a messenger?

Figyelt kérdés

Iphone4s-em van es ugye le van töltve a messenger amikor valaki mondjuk fent van akkor EDDIG ezt írta ki: jelenleg elérhető

De MOST ezt irja: active now

Szóval angolul irja ugyanazt, igazából tudok angolul szóval ertem csak zavar :/

Ezen valahogy lehet valtoztatni?



2015. jan. 22. 13:58
 1/8 Wadmalac ***** válasza:
A facebook alapból állandóan keveri az angolt és a magyart, a messenger örökölte ezt a bugot.
2015. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es akkor ezen nem is lehet valtoztatni max várom a "csodát" hátha visszavált magyarra?
2015. jan. 22. 14:32
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Hát kb. ez a helyzet.

Lehet, hogy a messenger következő frissítésénél ez megtörténik.

Tarthatsz egy próbát, ha törlöd az alkalmazás adatait, talán visszaáll. Vagy nem.

Nekem randomban jönnek angol és magyar FB jelzések, bosszantó, de tulajdonképpen lényegtelen.

2015. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magoldodott :D
2015. jan. 22. 16:17
 5/8 Wadmalac ***** válasza:
Hogyan, egyszer csak jó lett? :)
2015. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, töröltem es ujra letöltöttem ;)
2015. jan. 23. 14:29
 7/8 Wadmalac ***** válasza:
Hát igen, az gyakorlatilag ugyanaz, mintha törölted volna az alkalmazás adatokat. :)
2015. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2015. jan. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!