Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A céges telefonomra (Sony...

Dorcsi2014 kérdése:

A céges telefonomra (Sony Experia E) letöltöttem az ACR 4. 03-as applikációt. Egyik felvételt normálisan, másikat pedig olyan iszonyúan lassan játssza le/ vissza nekem, hogy kivenni sem tudok belőle semmit. MI ennek az oka? Tudom szinkronizálni?

Figyelt kérdés

Egy fontos hívásomat mentettem el, kimenő hívás volt. Amiket a telefon másik végéről mondottak félig tudtam lejegyzetelni. Vissza kell hallgatnom, ..de beállításoknál nem találtam semmit, ennél a telefonnál pedig azt se tudom, hogy az SD kártyán belül hol találom meg? Talán fel tudnám rakni a gépemre, úgy lejátszani, vagy finomítani rajta, de nem találom sehol.


Itt az applikáció: [link]



2015. jan. 23. 09:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!