Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Megtudná valaki mondani, hogy cat b100-as telefon biztonsági kódját hol találom?

2015. jan. 23. 13:20  Privát üzenet  

A válasz
1122

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. jan. 23. 13:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok Budapesten olyan biológia szakos gimit mondani ami biztonsági sulinak lenne jó tehát hogy egy olyan közepes suli ami nem rossz de nem tartozik a jók közé sem?
Nemsokára vizsgázok rutinból (segédmotor) és ott mit kell majd csinálni a biztonsági ellenőrzésnél meg azt is írjátok le légyszives hogy mit kell csinálni és mondani írjátok le részletesen?
Milyen hozzáállás jellemzi a családotokat a pénzbeosztás terén, kevésből is lehet spórolni és jó érzés a biztonsági tartalék, vagy pedig ennyiből hozzuk ki a maximumot amit...
A telefonomról véletlenül kitöröltem minden képet, mert csak egy mappát szerettem volna, de valahogy az összeset törölte. Azt megtaláltam, hol lehetne visszaállítani, de így kér...
Pontosan meg tudná mondani valaki, mi kell ahhoz h laktanyában dolgozhassam biztonsági örként? A bizonyitványom megvan! Kell hitelesiteni? Kamara? Igazolvány? Tehát h tudok bekerülni laktanyába?
Valaki nem tudna mondani letöltési link-et normális tananyaghoz biztonsági őr- vagyon őr tanfojamhoz? Mert amiből tanulunk az nem a legjobb sok dolog nincs is benne, és szeretnék...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!