Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone meik a legjobb...

Vodafone meik a legjobb internetes csomag?

Figyelt kérdés
feltöltőkártyás vagyok, és szeretnénk egy gyors internetet ha lehet korlátlan legyen 1gb vagy nagyobb, egy hónapra meik csomagot érdemes le kérnem ? telefonálás nem fontos mert elég jó percdíjba vagyok.
2015. jan. 23. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Korlátlan, mint olyan nincs. Olyan van, hogyha eléred a limitet, lelassítják, és úgy folytathatod "korlátlanul".


Feltöltőkártyáshoz sok lehetőség nincs, csak a zsebNet opció. Van 100,500,1000 és 2000 MB-s csomag. A 2 gigás 3500/hó, de ennek te is igazán utána nézhettél volna a weboldalukon.

2015. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm köszönöm az lessz nekem a 2000mb, még annyit had kérdezzek meg, hogy mennyire lassítják le ?
2015. jan. 23. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontos adatod nem tudok, de valami 16kbps körülire, ami max arra jó, hogy megnézd az e-mailjeidet.

Viszont lejárta után tudsz plusz adatot rendelni pár száz forintért (pl +100MB 500-ért)

2015. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kérdező.. ***** válasza:
Mobil wifi nem kell?Havi 8gb,5 eszközre is akár és valami 100kb/s-ra lassítják le.
2015. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mobil wifi az mire jó ? hogy működik a használata ? mennyivel kell fizetni stb ? légyszi több infót.
2015. jan. 23. 15:59
 6/6 kérdező.. ***** válasza:

Itt van:

[link]


Ugyanaz a mobil net csak ez egy mobil router amire több eszköz is rácsatlakozhat.2 év hűség 3500 ft havonta 8gb és korlátlan mert lelassítják ha elfogyott a keret de én tudtam használni laptopon lelassítva is egész türhetően.

2015. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!