Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudok venni mágneses...

Hol tudok venni mágneses töltőt SONY Xperia Z3 Compact telefonhoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni a telefonomhoz mágneses töltőt, de se a Media Markt-ban, se a T-mobile-nál nincsen.

Ami nagyon fontos hogy eredeti legyen. Egyébként nagyobb boltokban van-e pl.:Sony márka bolt?



2015. jan. 23. 15:40
 1/4 Karcsi07 válasza:
árukeresőn megmutat mindent : [link]
2015. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Karcsi07 válasza:
majdnem mindent :D
2015. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 altrifla ***** válasza:

Ha a töltőkábelre gondolsz a dokkolócsatlakozóhoz, akkor én úgy tudom h azt külön nem forgalmaznak esetleg csak készülékcsomagban. Találhatsz eredetinek mondott példányokat.


[link]


Én vettem egy "kisiparit" teljesen jól működik.


[link]


Olyat is hallottam h veszel 1 dokkolót az abban lévő kábelt ki lehet venni és akkor nem kell a talapzatot is magaddal hurcolni.


ÓVAKODJ attól h fordítva csatlakoztatod! Az érintkezők NEM szimetrikusak, de fordítva is érintkezhetnek!!!

2015. febr. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 altrifla ***** válasza:

Vagy valóban:


[link]

2015. febr. 26. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!