Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy (GT-I9505)...

Sazarre kérdése:

Samsung Galaxy (GT-I9505) S4-hez vettem egy úgynevezett Extended Battery-t 5800mAH és javallták, hogy formázzam 1-szer 12 órát, megvolt-kérdésem mikor lejárt a 12 óra, kijelezte a 100%-ot, bekapcsoltam már csak 97% volt pin bekérésnél ez miért van?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy (GT-I9505) S4-hez vettem egy úgynevezett Extended Battery-t (vastag akksi). 5800mAH kapacításútm és javallták, hogy formázzam 1-szer 12 órát,megvolt-kérdésem mikor lejárt a 12 óra, kijelezte a 100%-os töltöttséget,bekapcsoltam már csak 97% volt pin bekérésnél ez miért van? Ez baj, vagy természetes, hogy egyből 97%-osra merült, vagy csak android hiba? 4.4.2 Kitkat van rajta.

#Samsung #akkumulátor #töltés #Samsung Galaxy S4 #extended battery #5800mAH #vastag akksi
2015. jan. 23. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

1. Teljesen fölösleges volt ennyit tölteni. A lítium ionos és polimeres aksiknak már nagyon nem számít, hogy hogy tölti őket az ember, csak ne merítsék le őket. Ez már több mint 10 éve így van.

2. Lehet simán kijelzési hiba is. Soha nem jelzi ki pontosan az értéket.

3. Utángyártott cucc és kicsit gyenge minőségű.

4. Önkisülés

2015. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, a telefon most járt 100%-os garanciális kivizsgáláson a samsungnál. A telefon nem zárlatos, vagy hasonló. Az akku ez, és innen lett rendelve: [link]
2015. jan. 23. 16:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó! Az a bajom ezzel, hogy a gyári akkuval meg nagyon hamar, irreálisan hamar lemerül. 100%-os töltöttségnál maximum átlag használat mellett is 5-6 órát bírt.
2015. jan. 23. 16:53
 4/7 A kérdező kommentje:
A gyenge minőséget kiiktatnám a hasznos válaszok közül, mert ebben éppenséggel rendesen jártas vagyok. Manapság már még a noname akkumulátorokat sem rakják össze hulladékból, mivel minden utángyártott akkuban maxell, vagy sony cellák vannak, esetleg blaster. Lehet az utángyártott akku mérethibás, biztonsági elektronikára illetve cellákra sosem szoktak utángyártottaknál sem panaszkodni, nemhiába adnak a legótvarabb legolcsóbb tucattermékre is minimum 12 hónap garanciát, illetőleg 24 hónap EU garanciát.
2015. jan. 23. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Te se találkoztál még akkor a Duino csodamárkával :))
2015. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hála az istennek :) .
2015. jan. 23. 17:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, az 5800mAH-es vadiúj akku ugyanolyan gyorsan merül, mint a 2600mAH-es gyári full töltésről. Telljesen ugyan az merülési sebessége. Ez már nem természetes! Nemrég írtam ki a kérdést, akkor vettem pont le. Már csak 86%-on ketyeg, és azóta csak egy facebook messengert frissített google playről, és ezenkívül készenlétben ment. Valaki ötlet esetleg?
2015. jan. 23. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!