Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mobilnetem...

Miért nem működik a mobilnetem? Csak ha gépbe rakom stickkel akkor jó, telefonban nem pedig mobilnet!

Figyelt kérdés

új telót kaptam amibe microsim kell a régi mobilnet kártyám nem olyan volt ezért újat igényeltünk. Az a férfi aki segített azt mondta nincs ilyen díjcsomag,és ha változtatunk gyorsabb lesz a mobilnetem. Azt mondtuk változtassa meg.

A régi netem mindenhol jó volt,ami most van nagyon térerő füddő. Ahol jó a térerő még ott is alig jó,és ez engem nagyon zavar,hogy csak gépben stickkel tudom használni,mivel én telefon párti vagyok és nem gép. Így engem ez zavar. Telekomos vagyok és azóta nem voltunk benn ezt megkérdezni,hogy mi a teendő. Nem akarom hogy hülyének nézzenek ezért írom ki így kérdésbe.

Szerintem röhejes,hogy pont a mobilnet nem jó mobilban.

Nem tudom mit csináljak,hogy jó legyen már bégre.

Válaszokat előre is köszönöm.


2015. jan. 23. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesírási hibákért elnézést kérek.
2015. jan. 23. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit csináljak,hogy jó legyen már bégre."


Például kezdd el növelni a telekom lefedettségét új bázisállomásokkal.

2015. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

B+ hogy ezt nem lehet értelmesen leírni...


Ha egyáltalán nem megy a mobilnet, ellenőriztd a az APN-t.

Ha megy, de nagyon tetű, ellenőrizd a 2G/3G üzemmódot.

2015. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.

Nem értek ehhez,akkor,hogy írjam le értelmesen?

Amit te írtál az nekem meg kínai. lebutítva nem írnád le?

2015. jan. 27. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Kimondottan használható támpontokat adtam. Mivel fingom sincs, hogy a te készülékedben ezket holl kell beállítani, így rád marad a használati utasítás átnézése és 10 perc guglizás, sültgalamb sajnos nincs nálam.

Ezeket a T-s APN-eket biztosan használhatod:

internet

wnw

internet.telekom (4G)

2015. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!