Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumina630-om van de nem...

Nokia Lumina630-om van de nem birok róla letölteni semmit mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt Nokiám és nem tudom hogy mit kell csinálni mert nem tudok letölteni semmit az áruházból! De valami családi szolgáltatást lekel tölteni nézelődtem de nem nagyon értem regisztráltam is de nem nagyon értem ebbe kérem a segítségeteket!! És laptopon vagy telefonon kell ezt megcsinálni ??

#bimbi000
2015. jan. 23. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Állitolag,gepen keresztül is tudsz tőlteni a telefonra.Csak akkor rá kell rakni a megfelelö zune alkalmazást a gépre.Olyan nekem is előfordult,hogy valamit le akartam tölteni és azt írta ki,hogy "a piactér jelenleg nem elérhető"Probälkozzál,vagy nézd meg a neten a részletes használati utasítást.Nekem is le kellett tölteni,mert ami a dobozba volt az csak egy kevés leirás.
2015. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1, ZUNE már 2012 óta nem kell a Windows Phone-okhoz.
2015. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!