Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Z3 comapctot venni?...

Érdemes Z3 comapctot venni? Szép? Jól megy?

Figyelt kérdés
Na, láttam képeken és a hardware-es adatok alapján nagyon jó telefonnak gondolom de kiváncsi lennék azok véleményére akik használtak/ használnak ilyet.

2015. jan. 23. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én én kb fél éve használok Z3C-t és egyáltalán nem bántam meg, nagyon jó kis telefon(tényleg, egész ideáig mindenből jóval 100% felett teljesített és hamarosan jön az 5.0 is).
2015. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Olyana van az Lbmnek, és nagyon jó
2015. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj a z4 compact-ig, nem sokára kijön és az egy állat teló lesz. Nézz utána ;)
2015. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) biztos nagyon jó lesz a z4c de mire megjelenik adfigra megy le az ára a z3c-nek annyira, hogy (szerintem) jó árban legyen.
2015. jan. 24. 11:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki tudna még véleményt mondani (esetleg hosszabbat) megköstönném! :)
2015. jan. 25. 20:23
 6/8 Kadamqq válasza:
Figyelj, nekem is ilyen van és én se bántam meg hogy ilyet vettem :). Előnyei (számomra): szerintem rendkívül gyors, nem akadozik, az aksija viszonylag sokáig bírja, és szerintem nagyon elegánsan szépen nézz ki. Ami esetleg zavar engem hogy kameránál kicsit többre számítottam, bár így se mondom hogy rossz de az Iphonok így is szerintem sokkal előtte vannak és néha ha sokáig játszok rajta akkor eléggé felmelegszik, de szerintem az minden ilyen csúcskategóriás mobilnál így van.
2015. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1# vagyok.

Igen a kamera tényleg le van maradva egy kicsit de ez szoftveres probléma és frissítésben, majd a hamarosan érkező 5.0-ban javítják(legalábbis ezt olvastam róla neten és egyébként nem ez lenne az első ilyen telefon a SONY-tól aminek a kamerájával kapcsolatos hibákat frissítésben javítják).

De úgy minden összevetve én el nem cserélném ezt a telefon, mert mondjon bármit, bármilyen Motorola/Nexus fan, szerintem ez az egyik legjobb telefon a jelenlegiek közül(ugyebár az Z3-nál biztos hogy jobb, vagyis inkább csak kicsit gyorsabb, mert kisebb a kijelzőfelbontás a Z3C-n).

2015. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

még tapasztalatokat meghallgatok ha valaki tudna még mondani valamit

:)

2015. febr. 7. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!