Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Amerikából rendelek egy...

Kábeltolvaj kérdése:

Ha Amerikából rendelek egy iPhone 5s névre hallgató mobilt azt tudom használni Magyarországon?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
és miért akarsz onnan rendelni? amire ideér, annyiba fog kerülni, mintha itthon vennéd.
2015. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zakathol ***** válasza:
Nem tudsz iPhonet rendelni amerikából.
2015. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Apple amerikai oldaláról nem tudsz rendelni, mert nem szállítanak USA-n kívülre. Ha máshonnan tudnál is (nem tudom, van-e ilyen oldal), mivel EU-n kívülről jön, és értékhatáron felül van, vámot és a hazai áfát is ki kéne fizetned.

De tegyük fel, egy cimborád kimegy USA-ba, és visszafele hoz neked egy készüléket. Ez működne a hazai hálózatokon is, bár LTE-vel lehet, hogy a későbbiekben lenne problémád (más sávokat használ egy amerikai készülék mint egy európai).

2015. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Mert tudjátok, kint 199$, azért akar mindenki onnan rendelni :D
2015. jan. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze 199USD két éves AT&T, Sprint vagy Verizon _előfizetéssel_. Kicsit drága roaming-olni itthon ezekkel :-)


Ha előfizetés nélkül veszed (függetlenített), akkor már ott is 649USD.


Ha kiszámolod a jelenlegi USD árfolyammal, már nem is olyan jó vétel. Ha valahogy az ÁFÁt vissza tudod igényelni, lényegében olcsóbb itthon megvenni.

2015. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bp1985 ***** válasza:
Én tudom, hogy mennyibe kerül, csak sokan nem jutnak el leljebb, a részletekhez...
2015. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!