Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iphone 5s a telekomnál ios...

Kugloof kérdése:

Az iphone 5s a telekomnál ios 7-tel vagy ios 8-cal kapható?

Figyelt kérdés
Ja és még az lenne hogy megéri? Nekem nem jött be az android és az ios nagyon tetszik. (nagynénémnek 4s van és elégedett vele) Vagy ajánlanátok telefont ami nektek van és szeretitek?

2015. jan. 23. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
iPhone 5S-em van és nagyon szeretem. Valószínűleg ios8-al árulják már, de nagyon egyszerű frissíteni ha mégsem.
2015. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jan. 24. 12:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 5S-em van, telekomos. Én ios 7-tel kaptam meg, és egy hónapja vettem. :)
2015. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a zöld kéz :)
2015. jan. 25. 15:17
 5/6 anonim válasza:
Mindegy, mivel adják, 3 lépésben tudod frissíteni. Arra figyelj, hogy wifivel csináld, nekem valamiért így ajánlották. Beállítások/Általános/Szoftverfrissítés. Kb 12 perc alatt megcsinálja.
2015. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ajánlott Wi-fi-n keresztül frissíteni, mert pár MB-től egészen 1.5-2GB-ig terjedhet egy frissítés. Tételezzük fel, van egy előfizetésed amiben 500MB internet van havonta, akkor azzal nem tudsz letölteni 2GB-t, elkezdi de nem tudja befejezni. Az adatforgalmad is kimerül, és még csak frissíteni nem tudtál.
2015. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!