Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z utángyártott kijelző...

Xperia Z utángyártott kijelző jó lehet? 20-on ezerért rendeltem kínából, de félek, hogy gyenge minőségű. A tabletben eredetileg elvileg bravia kijelző van.

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Valamit valamiért. Nyilván azért rendelted onnan, és nem a Cordon electronics-ba vitted 130-ért javíttatni, mert olcsóbb.

Ami félnivaló van, az nem az üvegnek a törésszilárdsága, hanem inkább az, hogy pocsék képet jelenít meg, érintésre bizonytalanul reagál, nem reagál, vagy 1 millivel nagyobb és reszelned kell a burkolatból, olyat is láttam más típusnál. Mindenképpen gyengébb anyagminőségűek. Vagy most itt mi is a kérdés? hogy ugyanannál a nyomásánál, leejtésnél előbb betörik-e? Nem hinném. Ugyanúgy törik az összes.

2015. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, azt hiszem ezt rendeltem meg:

[link]


Elég sokat tesznek fel, de a megszólalásig hasonlít az eredetire, még a vonalkódok nyomatai is, lehetséges, hogy eredetiek? Ilyen szervíz-kellékek amiket valahogy megszereznek a kínaiak?


Szóval ez nem ilyen tömegtermék mint az iphone kijelző, amiből nyilván megéri olcsó hamisítványokat legyártani.


Egyébként igen, én is a képminőség miatt aggódom. De a nem működő polcon porosodó tabletnél talán még az is jobb.

2015. jan. 25. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!