Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Kínai mobilt venni?

Érdemes Kínai mobilt venni?

Figyelt kérdés
Nézegettem ilyeneket az e-bay-en. Kétmagos procival 5" kijelzővel 20-25 ezer körül. Érdemes lehet megvenni? Vagy nagyon gagyik? Akinek van tapasztalata írja már le légyszi, hogy érdemes-e megvenni és ha igen milyen márkákat.

2015. jan. 23. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért ennek a mobilnak a többi részét is tudni kéne. Mennyit szánnál a telefonra?
2015. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
20-25 körül szántam rá.
2015. jan. 23. 22:16
 3/13 A kérdező kommentje:

Pár link: [link]


[link]

2015. jan. 23. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezeket nemhogy nem érdemes, nem szabad megvenni. Ha csak ennyit szánnál rá, akkor Nokia Lumia 520-at vegyél!
2015. jan. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az mondjuk kizárt. Tesóm vett, örökké csak a baj volt vele, többet volt szervizben mint nála
2015. jan. 23. 23:38
 6/13 anonim ***** válasza:
bóvli telók a kínai telók. némelyikben még a magyar nyelv sincsen benne, még magyarosítani sem lehet.
2015. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts mivel nem minden kínai telefon bóvli... Pl Huawei p7, Lenovo vibe x2, xiaomi mi5, oppo find 5, és még van egy pár ami egyáltalán nem bóvli kategória!

Persze ezek nem 20-25 ezerbe kerülnek...

2015. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocs, de amin android van azt lehet magyarosítani is. Inkább az érdekelne, hogy mennyire bírják, meddig tartanak ki, lehet -e szervizelni stb... Lehetőleg olyantól akinek tapasztalatai is vannak.

Csak azért, hogy márkajelzés legyen ráírva nem akarok többet fizetni, pont a tesóm Nokiás tapasztalatai miatt. Utána is olvasgattam már, de érdekelt volna pár személyes tapasztalat is.

2015. jan. 24. 10:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek, amiket linkeltél, 256 Mb RAM-mal készültek, amin az android úgy fog szaggatni és leállni, hogy 2 nap után legszívesebben a falhoz ba*znád. Hidd el, nekem 512 MB RAM volt az előző telómban, már legszívesebben földhöz vágtam volna, úgy belassult az android.
2015. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyen eBay-es dolgokkal azért vigyáznék. Lehet, hogy csak kamu adatok. Én inkább valami jobb kínai gyártó telefonját venném (Xiaomi, Lenovo, Jiayu, Dogee, Allwinner, stb) de nem eBayről.

Amúgy Xiaomi Mi3-mam van, az csúcskategóriá, igaz 70E volt.

Ja, és nem igaz, hogy mindegyiket lehet magyarítani. Ilyenek közt sokra nincs gyári ROMon kívül semmi. Sokára szerintem még root se. Mert ugye ha lehet rootolni, akkor használhatsz olyat, mint a morelocale 2.

2015. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!