Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » . Kérdésem; muszály nekem...

Suhajda Richard kérdése:

. Kérdésem; muszály nekem ujra gyári verziot rakni az xperia x8 telefonom ha már egy főzőtt Rom van rajta s másikat akarok rá tenni? Pl: 2.3.7-ről 4.2.1-re szeretném

Figyelt kérdés

#root #főzött ROM #Verzio frissités
2015. jan. 23. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Öreg mint az országút. Arra már olyat teszel amilyet csak szeretnél.
2015. jan. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de sosem árt.
2015. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi fiuk csak azert kerdem mert nem reg tidtam h kell rootolni s most kivancsi vagyok h birjae a 4.x.x androidot mivel kedvenc apk farming simulator igy 2.x nem megy szaggat
2015. jan. 24. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel rosszul fog rajta menni bármi 4.0 felett, mivel a 4.0-hoz is már legalább 800mhz-es processzor és 340mb RAM kell, de 1GHz és 512mb ajánlott.

X8-ra tapasztalataim szerint a 2.3 a legjobb, persze kíváncsiságból kipróbálhatsz újabbat is.

2015. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tomtom.

Nézegetem ezt az eoldalt ott pl a Minicm fajta kozul a 10 elfut siman igaz most Ginger Dx V31b szerepel nalam remekul az xperia forumon is van 12 db Rom ami kifejezetten x8 romok

Nyitott bootloader es naa kernel kell oke ez mind de probaltam gepen a nyito pr ogit maga a gep nem nyitotta ki a programot

2015. febr. 5. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!