Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile Domino 5 feltöltőkárt...

T-Mobile Domino 5 feltöltőkártya aktiválása?

Figyelt kérdés

Helló.


A fent említett kártyával lenne gondom, nevezetesen már kedden megpróbáltam aktiválni, minden rendben ment, azt mondták hogy sikerült. Viszont se kimenő se bejövő hívásokat nem tudtam fogadni, ezért felhívtam őket még egyszer, és azt mondták, hogy egy hálózati hiba miatt nem sikerült, próbáljam meg másnap.


Nos, a másnaphoz képest már két nap is eltelt, azaz ma, újra felhívtam őket, mondván már biztos javították a hibát. Ismét bediktáltam az adataim, azt mondták minden rendben, használhatom a kártyát. De megint csak semmi... Se kimenő, se bejövő hívásokat nem tudok fogadni, valamint a telefon se jelzi ki a "saját számot" valamiért.


Lehet, hogy én siklottam el valami felett, és lenne még valami teendő a kártya szóbeli aktiválása után? Azt mondták, hogy majd jön a címre valami kód, amit aktiválni kell, de elvileg amíg az megérkezik ugyanúgy használhatnám.


Történt már valakivel ilyen? Valaki esetleg tudja hogy a hálózati hiba még fent áll-e? A hivatalos oldalukon persze nem írnak erről semmit.



2015. jan. 23. 22:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!