Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony L telefonra, hogy rakhato...

Sony L telefonra, hogy rakhatok fel újabb android verziót?

Figyelt kérdés
4.1.2 fut rajta. Légyszíves valaki írja le mit kell tennem. Jelenleg van egy 15.0.A.2.17 nevű frissítés. Ez egy ùj verzió?
2015. jan. 24. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:

A gyártó által kiadott Xperia L-es update-ket telepítheted: ha van a gépeden telepítve PC Compation, akkor usbvel kapcsold össze a gépet és a telefonodat, várd meg míg felismeri a gép és ha a PC Compation is felismerte(kiírta hogy xperia l) akkor ha van frissítés akkor automatikusan fel fogja ajánlani a frissítést újabb verzióra. (bár én úgy tudom hogy 4.3 és 4.4-es hivatalos frissítés nem létezik rá)


Egyébként vannak ilyen Unoffical frissítések is, de erről azért nem írok mert szerintem te a hivatalos Sony által kiadott szoftverfrissítésre gondoltál.

2015. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!