Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megveni a sony xperia...

Megéri megveni a sony xperia e1 -et?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mire szeretnéd használni a telefont. Ez egy abszolút belépőkategóriás telefon, szóval csodát ne várj tőle. A képernyő felbontása szerintem eléggé alacsony (480 x 800 pixel (233 ppi)), ráadásul csak TFT, bár a Sony szép képernyőket szokott csinálni, szóval ezt a hátrányt nem biztos, hogy egyből kiszúrod. A Soc és a processzor szintén belépőkategória, nagy gyorsaságot ne várj tőle, így a böngészés, videónézegetés lehet, hogy akadozós lenne, illetve az újabb, nagyobb hardverigényű játékok garantáltan nem futnának el. A memóriát megintcsak keveslem, 512 MB-ot nagyon hamar megtelítenek az alkalmazások, főleg ha app mániás vagy. Andoridból csak a 4.3 fut rajt, míg egy 4.4-el valószínűleg sokkal jobban járnál. A kamera (bár ebben a szegmensben ez mindenhol gyenge) nem éppen erős, de hát nem is fényképezésre találták ki. A sok negatívum mellett én azt mondom hogy 20 ezer körüli összeget megér, a Sony mostanában minőségi telefonokat rak össze, amikre nincs sok panasz. Viszont azt kell megnézni, hogy mire és mennyi időre tervezed ezt a telefont? Egyre gyorsabban fejlődik a mobilipar és egy egy új hardver is nagyon hamar eltud avulni, nemhogy ez, amit már jelenleg is gyenge hardverrel szerelnek. Ha csak egy olyan telefon kell amit telefonálásra használsz, de vészhelyzetben párszor böngészel rajt, illetve egy-két egyszerű játékkal játszol, akkor vedd meg. Ha viszont nyúzni szeretnéd mindenfajta játékkal és applikációval, akkor spórolj még egy picit és 50 ezer környékén már megjelennek azok a készülékek, amik már erre is alkalmasak.
2015. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz főleg internetre kell meg néhány játékra
2015. jan. 24. 14:11
 3/5 A kérdező kommentje:
És a samsug galaxy ace3 az milyen?
2015. jan. 24. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Ace 3 tulajdonképpen mindenben veri az E1-et. Személyesen nincs tapasztalatom a Samsungokkal, de papíron erősebbnek tűnik, úgyhogy szerintem megéri azt a körülbelül 10-15 ezer forintos többletet rááldozni. A kétmagos procival azért már könnyebben futnak a dolgok, a soc és a grafikus chip is fejlettebb, az 1 GB RAM pedig bőven elég lesz játékokhoz, böngészéshez, videózáshoz. A kamera sem tűnik katasztrófának. Talán egyetlen hátránya a picit régebbi android verzió, de ez nem akkora hátrány. Ahogy írtam, szerintem megéri a kis plusz pénzt E1 helyett.
2015. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat
2015. jan. 24. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!