Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 megállja még...

Nokia Lumia 520 megállja még a helyét 1-2-3 évig?

Figyelt kérdés
Windows Phone
2015. jan. 24. 13:08
 1/9 schocko ***** válasza:
0%
Nem, mert iphonosok mindig le fognak nézni...
2015. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ha telefonálni szeretnél, akkor igen...ha teljesértékű okostelefont akarsz, akkor egyértelműen nem. nekem 1020 van, és már az is gyengélkedik...520 kb. ugyanennyit tud, jó kamera nélkül. kíváncsi lennék, hogy a w10 hogy fog menni majd rajta 512 rammal...
2015. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
abban biztos lehetsz, hogy tovább fogja bírni, mint a hasonló árú androidok
2015. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
átlag felhasznására, netezni tökéeltes. Akadnak jó jétkákok is rá.
2015. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
leszavazhattok, de ha kijön a végleges w10 valamikor nyár végén, és egy rakás hulladék lesz az 520, én szóltam :D
2015. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
úgy mondod, mintha Te már használnád a win 10-et :)))
2015. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, ezt úgy mondom, hogy most jelenleg az 1020-asomon érzem azt, hogy fogja...2 giga ram van benne, és mégis egy messenger alkalmazás sem képes folyamatosan futni, ha háttérbe helyezem, vagy 3-4 másodpercig időzik a betöltés képernyővel. ennek elsősorban a proci a problémája...akármennyire védik egyesek, be kell ismerni, hogy az snapdragon s4-es széria ma már gyenge...és hülyeség feltételezni azt, hogy akár az iOS-t akár androidot futtató készülékek idő után tervezetten elavulnak, addig a wp-sek 3-4-5 évig talpon lesznek.
2015. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Micsoda hülyeség írkálsz. Régi iphone 4et vesznek az emberek aksi csere és évekig jó. Családban is hazsnálnak, semmi baja. Androidnak sem :D. Volt 2 winows phone-om 820, 930. A meglévő alkalmazások nem is futnak rendesen. Facebook, messenger, Skype egy hulladék. Az első androidomon is simán ment a skype. Az office a saját .doc cuccát nem tudja szerekeszteni csak a docx-et. A telo szép a rendszer gyors és szörnyű. ÉS nem érdekel hogy nem ő hibájuk hogy nem fejlesztenek rá, hidd el az övék. Jah 820 a kezemben széttört :D
2015. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

felhasználásfüggő...iPhone 3GS is tökéletesen működik, csak épp egy csomó alkalmazást nem tudsz rá letölteni a korlátozás miatt...ettől eltekintve gyors iOS 6.1.6-tal, vagyis azt lehet rá mondani.

most még lehet, hogy az i4 is éppen abban a kategóriában van, hogy iOS 7-tel a legfontosabb alkalmazások elérhetőek, de lehet, hogy nyár végén, ha esetleg kijön az iOS 9, akkor majd arra se lehet egy fb appot se letölteni, mert minimum iOS 8 kell majd hozzá stb.

de mégis jobb, ahogy mondod...iOS-hez képest a wp egy csomó dologban el van maradva, és bár a rendszer a végletekig van optimalizálva, ez a dolog is véges...de mondom, én szóltam :D majd nyáron ha megjelenik a w10, nagyon kíváncsi leszek rá, hogy megy 520-on :D biztos majd megy, csak épp a 10%-át sem kapja meg az újdonságoknak...legalább van w10, lehet örülni :D

2015. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!