Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Alcatel...

Mi a véleményetek az Alcatel márkáról?

Figyelt kérdés

Alcatel One Touch Idol 2S

vagy

Alcatel onetouch Pop S9 (bár ez nekem már kicsit túl nagy, úgyhogy az első a szimpatikusabb)

Jókat olvastam róla, és negatívat nem sokat, de mégis olyan bizonytalan vagyok a márkával kapcsolatban. Megéri ebben a márkában beruházni? Elég "időtálló"?


Hogyha semmiképpen nem Alcatel akkor melyiket ajánlanátok (hasonló árkategóriában)?



2015. jan. 24. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is tervezem, hogy veszek egy okostelefont. Pont ma néztem teszteket erről a két telefonról, elég meggyőzőek, bár az összeszerelésnél olvastam, hogy minimálisan "ropog, recseg" ha erősebben megszorítod.


A POP S9 szerintem is túl nagy. Szerintem a másik jó választás lehet ha Alcatel mellett döntesz.

2015. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

(jöhet még vélemény)

2015. jan. 24. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én helyedbe nem vennék alcatelt egyszer volt egy alcatel tabletem azota utálom ezt a márkát....
2015. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg is Alcatel telefonom van, szerintem nagyon jó márka. Igen, az anyaghasználata nem a legjobb, de softwaresen és hardwaresen nagyon jó kis telefon. Ha egyszer új telefont fogok venni, akkor az Alcatel lesz az biztos. Használtam már Sony-t, Samsungot, és érdekes módon az alcatel jobban volt optimalizálva. Szóval én csak ajánlani tudom.
2015. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jan. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!