Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy samsung galaxy s5?

Iphone 6 vagy samsung galaxy s5?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb és miért?

Szeretném ha olyanok válaszolnának akik vagy az egyiket vagy a másikat használják.



2015. jan. 25. 11:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Akkor most az iphone 6 rosszabb?
2015. jan. 25. 12:04
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

9mm egy buta Apple troll, tőle nem fogsz értelmes választ kapni. Ne is foglalkozz vele szegényke túl buta.


Azt kell eldöntened először, hogy droid vagy iOS.

Ez az alap kérdés, mert ugye ebben alapjaiban eltér a két készülék. Ha ez meg van, akkor már el is döntötted.

Azért mindenképp nézd meg a két készüléket, mielőtt megvennéd.

Mik a szempontjaid és az elvárásaid a telefonnal kapcsolatban? Ez is döntő lehet, hogyha nem tudsz dönteni.

2015. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom már utanna nétem de az iphone 6 -ról láttam olyan videót, hogy könnyen meghajlik és könnyen karcolódik a képernyője.
2015. jan. 25. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:

Könnyen meghajlik??? Igen ha ráülsz. De aki ilyen hülye az meg is érdemli. BAzi nagy erő kell, ahhoz hogy meghajoljon.

KArcolódik??? Ez újdonság. És tuti, hogy baromság. Mivel karcolták meg? Gyémántvágóval?? :D


Nincs iPhone6-om, de nem szoktam felülni minden hülye applehater pletykának. Reálisan nézem a dolgokat. És ez a hajlítós dolog egy baromság. Mert, ahhoz, hogy meghajoljon nagyon nagy erő kell. Persze meg lehet hajlítani, hogyha ráülsz, vagy direkt izomból meghajlítod.

2015. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2015. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így teszteli az apple a termékeit.

25kg-nak semmi hatása nincs a hátlapra. Ami már egy bazi nagy erőnek számít. Ha valaki meg olyan hülye, hogy ráül az tényleg megérdemli.


https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=845..

2015. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha véletlenül a farzsebemben marad és ráülök akkor meghajlik?
2015. jan. 25. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

A Plusszok hajolnak, nem a simák. Azok is csak rettentő kis százalékban. Több millió eladott példányból pár darab, bőven benne van a hibaszázalékban.

De igen, remélem elhajlik, ha valaki olyan hülye, hogy ráül, meg is érdemli. Ki az egyáltalán aki a farzsebben tárolja?

Az emberek sírnak a fém telefonokért. Itt van, aztán meg csodálkoznak, hogy a fém más tulajdonságokkal rendelkezik, mint a műanyag.


Nem, nem vagyok Apple fan, csak allergiás vagyok a hülye emberekre.

2015. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Jól van na:)

Én se tárolnám a farzsebemben csak úgy kérdeztem:)

2015. jan. 25. 18:01
 10/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!