Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez eredeti Iphone 5s?

Szerintetek ez eredeti Iphone 5s?

Figyelt kérdés

Bontatlan a csomagolása, így a készüléket magát nem látom, ennyiből kellene következtetni, hogy eredeti-e?


Rákerestem Google-n az Iphone 5s dobozra és ilyen képeket találtam:

[link]


Ami aggaszt, hogy a hirdetett telefonnak a dobozán máshogy vannak elrendezve az ikonok:

[link]


Lehet, hogy időnként módosítottak a doboz kinézetén, nem értek hozzá, ezért tettem a fel a kérdést, mert nekem ez gyanús.


Hogyha a Serial Number-t elkérem, ami a doboz hátulján van, akkor azzal le tudom ellenőrizni, hogy eredeti-e?


2015. jan. 25. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Remélem nem akarod megvenni előreutalással látatlanba az olx-en??? Mond hogy nem! Akkor inkább ebayen rendelj ott legalább véd a rendszer a csalóktól, de itt ezerszer le van írva hogy ne utalj pénzt hanem menj személyesen érte.
2015. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, mindig tartsd észben, hogy Magyarországon vagyunk, ahol imádják egymást átb**ni az emberek. Nagy értékű terméket csak személyesen, ha már meggyőződtél róla.

Ha az eladó kerüli a témát, kifogásokat talál ki, akkor egy szélhámos.


Egy linket kaphatnánk a termékről?

2015. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs pénzt utalni :)

Utánvéttel venném, de akkor sem tudom kinyitni a dobozt mielőtt kifizetem.

2015. jan. 25. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, közben megtaláltam.

88 ezerért agyonhasznált iPhone 5-öt nem kapsz, nem hogy új 5S-t.

Olyan kamu, mint a fene, ne is foglalkozz vele.

2015. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Persze, ezért szeretnék egy olyan számot pl., amit vissza tudok ellenőrizni. Van olyan oldal, ami az azonosító szám beírásával megadja, hogy eredeti-e. Azt kértem most el.

Ja igen, meg a számlát.

2015. jan. 25. 15:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Bemegy egy boltba, megnézi egy eredeti dobozán a számot, és bemondja. Leellenőrzöd, kiírja, hogy eredeti. És elküld egy kamut.

De egyébként jól kiszúrtad a dobozt, az ikonok helyzete is bizonyítja, hogy átverés. Apple nem változtatja a dobozait, ha egyszer már piacra dobta.

2015. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fotót kértem a számról. Nem hiszem, hogy van neki egy bontatlan, eredeti iphone-ja, aminek a számát le tudja fotózni.
2015. jan. 25. 16:04
 8/13 anonim ***** válasza:
lol már 70ért kapsz i5, nem agyonhasználtat.
2015. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Közben észrevettem, hogy a 6-osok doboza néz ki így. Ezzel az ikonelrendezéssel és a naptár ikonnál is ott 9-es van, nem 10-es, mint az 5s-eknél.
2015. jan. 25. 16:14
 10/13 A kérdező kommentje:
Jobban mondva nem a dobozon vannak így, hanem pl. T-Mobile-os előképnél.
2015. jan. 25. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!