Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z, Z1, Z2, Z3-nak...

Xperia Z, Z1, Z2, Z3-nak egyiknek sem lehet levenni külön egyszerűen a hátlapját?

Figyelt kérdés

Ilyen telefont akartam, valamelyik fajtát, de elbizonytalanított, amikor megtudtam, hogy nem lehet csak úgy külön lekapni a hátlapot, vagy az akksit kivenni, szóval ha lefagy, vagy bármi ilyesmi történik, nincs ez a "megoldás" és mehetek is szervízbe. :(

Fogalmam sincs milyen telefont vegyek már, ami androidos, hasonlóan jó a kamerája, mint ezeknek, és vízálló is esetleg.


2015. jan. 25. 17:17
 1/6 Clairvoyant ***** válasza:
Pont az illesztésnek köszönhetően vízállóak. Ha bárki babrálhatna vele, vagy ilyen könnyen eltávolítható lenne, akkor még ennyire sem lenne vízálló, mint most (és így sem az igazi...). Akkut ezekben még nem nagyon láttam elszállni, a javítások 90%a elázás vagy cover csere miatt történik.
2015. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta valaki, hogy hozzá szervízbe leginkább Samsungokat visznek, meg ilyeneket. A Samsungot tökre megértem, nekem is az van, valahogy átérzem, hogy miért. :D Pedig vigyázok rá, mint a fene. De már kéne lassan valami újabb, meg lehetőleg valami, ami nem műanyag, és aminek az akksija nagyobb feszültségű.

De tényleg, ha egy ilyen teló lefagy, akkor mit lehet vele csinálni olyankor? Mert most maximum ha nagyon úgy van, kiveszem az akksit, de ezeknél?

2015. jan. 25. 17:36
 3/6 kérdező.. ***** válasza:
Ha lefagy akkor bekapcsgombot hosszan nyomod.Egyébként manapság a legtöbb telefon megbonthatatlan,nem csak az xperia.De nem kell aggódni a szervizbe kicserélik az akksit.
2015. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A beépített akkus telefonokra vagy reset gombot terveznek, vagy csak simán a bekapcsoló hosszan tartásával újraindul, kikapcsol. Olyan még nem volt, hogy egy lefagyás miatt valaki szétszedett egy beépített akkus telefont. :)
2015. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól ne félj, hogy lefagynak mert nem fognak. Nekem egy Z3-am van és bitang erős telefon a legjobb telefon én ezt ajánlom neked. Előtte egy Z-m volt ami a mai napig megvan és használom még ez sem fagyott le és ugyanúgy elvisz mindent mint a Z3. A nővérem fél éves Z1-e sem fagyott le meg sosem és az övé is nagyon gyors szép.
2015. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szuper, köszönöm, akkor nem mondok le róla:)

Nem nagyon találtam ugyanis olyan telefont ezeken kívül, ami megérné nekem.

2015. jan. 27. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!