Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 6 vagy Samsung...

Apple iPhone 6 vagy Samsung Galaxy Note 4?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 18:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Az iphone a note 2 szintjén van.
2015. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 kérdező.. ***** válasza:
Note 4 az jó hiába samsung.
2015. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
most egy eléggé leharcolt note2-m van (:
2015. jan. 25. 18:53
 4/21 kérdező.. ***** válasza:
Note 4 az jó folytatás lesz:)
2015. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
Egyértelműen az iPhone!
2015. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Egyértelműen Note 4.Nem kicsit alázza az iPhone-t.
2015. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

#3


Ha a Note 2-őt szeretted (mind a nagy kijelzőt, mind a szoftvert), akkor a Note 4-et imádni fogod. Sokkal jobb, sokkal gyorsabb, a szoftver is sokat fejlődött, nagyon jó telefon.


Eléggé utálom a Samsungot, sosem vennék Samsung telefont, kivétel ez alól a Note 4. Bár a TouchWiz még most sem a legjobb rá, van kiszivárgott 5.0 ROM rá, ami 10/10-es, szóval amint lesz rá Lollipop egy nagyon komoly telefon lesz.


iPhone 6 sem rossz, de én nem szeretem az iOS-t.

2015. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

utolsó talán az egyetlen, aki normálisan válaszolt, a többi csak fikázta ezt vagy azt indoklás nélkül.


szerintem valóban az lehet egy döntő tényező, hogyha most nincs semmi gondod a note 2-vel, akkor a 4-gyel sem lesz, és szeretni fogod.

én is úgy vagyok a samsung-al, hogy még véletlenül sem vennék, a másik dolog pedig a méret, ami engem jó messzire taszít egy ilyen note 4 méretű telefontól, de ezek mind magánvélemények, és igazából nem hinném, hogy a fentebb lévő indoklás nélküli válaszokból előrébb jutnál.

én személy szerint szeretem az iOS-t, sőt attól függetlenül, hogy kisebb telefonom van, amit hosszútávon nem szeretem a kezemben tartani, mert kényelmetlen, az iPhone 6-nak valahogy olyan jó lett a fogása, hogy még így is kényelmesebb, hogy kicsit nagyobb a sajátomnál.

2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

őszintén nekem az op. rendszer nem is annyira fontos, a note 4 felé hajoltam inkább, mivel a note 2-t imádom, csak sajnos egy kicsit már kicsinek érzem a kezembe. nem tudom miért.

mindenkinek köszönöm a választ holnap megyek megnézni mindkettő telefont, de szerintem note 4 lesz! :)

2015. jan. 25. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha a Note 2 kicsi akkor max az iPhone 6 Plus jöhet szóba. Egyébként hardver terén valóban jobb a Note, csak az Android nem jól van optimalizálva, nem úgy mint a iOS. Egyébként én írtam azt h "Egyértelműen iPhone", na nem gondoltam komolyan. Nekem s4-em van, és nem kéne iPhone. Státusszimbólumra nincs szükségem, és ha iOS kinézetr van szükségem, felteszek egy launchert és kész...
2015. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!