Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az alaplap hibás, még el...

Ha az alaplap hibás, még el lehet adni a mobiltelefont? (Természetesen jóval áron alul, bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Samsung telefonom vízbe esett, és az érintőképernyője nem működött, a szervizben közölték, hogy az alaplap zárlatot kapott. Több helyen is mondták, hogy érdemes lenne újat venni. Attól, hogy az alaplap hibás, még el tudom adni az alkatrészeit? Vagy esetleg magát a mobilt, csak jóval olcsóbban?

2015. jan. 26. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, feladsz egy hirdetést a következő szöveggel: beázott, alaplaphibás, csak alkatrésznek. És belősz egy szimpatikus árfekvést.
2015. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mennyiért szokták az ilyeneket eladni? Én 55000-ért vettem, azóta már egy tízessel olcsóbb ugyanez a darab.
2015. jan. 27. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézegess hasonló hirdetéseket.
2015. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!