Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az örök ellenségek: Android...

Az örök ellenségek: Android vagy IOS?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem szeretnék egy direkt vitás topicot létrehozni, csak szimplán tudni szeretném kinek mik a tapasztalatai a két gyártó telefonjaival.Temérdek előny és hátránya van mind a kettő szoftvernek, de talán számomra az Apple jobbnak bizonyul (androidot használok)

Az android rengeteg alkalmazást kínál nekünk és olcsó is de belassulnak hamar, az apple meg drága de viszont premium minőség mindenben, nincs hosszú válaszidő, rögtön reagál rengeteg hasznos kiegészítő van hozzá de viszont piszok drága.

Nektek mi a véleményetek? (Nem akarok rengeteg vitát és fikázást firtatni a két típus között de a tapasztalatokat szívesen fogadom, jelenleg a kettő között akarok dönteni)



2015. jan. 26. 19:29
1 2
 1/12 kérdező.. ***** válasza:
56%
Androidból csak nexus....
2015. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pedig ebbol is kommenthaboru lesz...
2015. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Osynho ***** válasza:
93%

Mért lennének ellenségek? Max a magyar júzerek, csőlátású fanok azok.


Megkérdezhetem, hogy melyik androidos telefonokkal volt dolgod, melyek használata közben alakul ki ez a véleményed? Mert ugye iPhone esetében nem sok modellről beszélünk, de droidos teló van a 2 pálcás dzsunka kategóriától a használt autó árát elérőig.

2015. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Ezek csak a hülye emberek fejében ellenségek.

Azt veszed, amelyiket akarod.

2015. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
így van, remélhetőleg nem fog elindulni a vita. mindenki azt veszi, amit szeret, és ne akarja másnak megmondani, hogy mi a jó. így kéne csinálni.
2015. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én egy valamit nem értek. Hogyha ennyire utána néztél, akkor minek tetted fel a kérdést?? Tele van a GYK ezekkel a kérdésekkel. Minek írják le újra ugyanazt???? Ez totál értelmetlen. Nehéz lenne elolvasni a többi ilyen totálisan értelmetlen kérdést, ahol már leírták 100x ugyanazt???
2015. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#3

Nem használtam csúcs telefonokat droidból, középkategória felső esetleg, de sokak nem tudtak erősebb játékokat elvinni, és ugye idővel belassul mind. Az apple pedig lebutított de gyors ahogy ismerősök telefonjait láttam.

2015. jan. 26. 20:27
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

Nem néztem ennyire utána, csak csupán az ismerősök telefonjait nézve alkottam ezt a tapasztalatot.

2015. jan. 26. 20:29
 9/12 Osynho ***** válasza:
54%

Ismerőseid apple telefonjai árából nem középkategóriás droidos telefont tudnál venni. :)


"Az android rengeteg alkalmazást kínál nekünk és olcsó is de belassulnak hamar"


Ezt a mondat úgy helyes, hogy az olcsó androidos telefonok belassulnak. Egy komolyabb androidos telefon nem olcsó. Sajnos pl az új nexus esetében is vastagon fogott a ceruza, pedig az ár volt a nexusok egyik erőssége.


"az apple meg drága de viszont premium minőség mindenben, nincs hosszú válaszidő, rögtön reagál "


Ahogy egy komolyabb androidos telóra is jellemző a "smooth" működés. Pont ezért nem jó az olyan megfogalmazás, hogy az androidos telefonok belassulnak, akadoznak, mert nem mind.

2015. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Igazad van. Igaz Nexust még nem használtam de az tényleg felső kategória. Köszönöm a hoozzászólásaitokat!

2015. jan. 26. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!