Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg ma IPhone...

Mennyire éri meg ma IPhone 5C-t venni?

Figyelt kérdés

Használtan lehet kapni vagy még lehet újat venni? (úgy hallottam hogy talán már nem gyártanak).

A frissítéseket mennyi ideig bírná, meddig lenne érdemes használni? Nem csak 1-2 évre terveznék


2015. jan. 26. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
8 gigásat lehet csak kapni újonnan, hivatalos forrásból, amit jó messze érdemes elkerülni. használtan szerintem inkább az 5-öt éri meg megvenni, legalábbis nekem az jobban tetszik, de ha neked mondjuk ez jön be jobban, ez sem rossz választás, csak valakit zavar, hogy műanyag, egy 32 gigás szerintem egészen korrekt olyan 80-90 körül, kártyafüggetlenül.
2015. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%
Megeri 5c-t venni mert jo telefon (ugyan azt tudja mint a sima 5), viszont csak 8 gigasat lehet ujonnan venni az pedig dominosan telenorban 120 000ft. A sima 5 nem eri meg mert van egy olyan szeria ami a gyartasnal mar hibas volt (vagy micsoda)
2015. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: Igen van akit zavar hogy műanyag de ahogy a ahogy a 2. kommentelő írta, ugyan az van benne mint a sima 5-ben csak ugye műanyag. Nekem tetszenek a színes telefonok, kicsit jobban kitüremkednek az egyhangú fekete és fehér színek közűl.
2015. jan. 26. 20:51
 4/4 kérdező.. ***** válasza:
120k-rt 1000000x jobb androidot veszel mint a legrosszabb iphone-t amit valaha gyártottak....
2015. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!