Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows xp-t honnan tudom...

Windows xp-t honnan tudom letölteni androidra?

Figyelt kérdés
A Sony Xperia LT22i P telefonomra pc nélkűl honnan tudom letölteni a Windows Xp Lite IMG-t ? Aki tud kérem küldjön linket is!!!

2015. jan. 26. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát le akarod cserélni az Androidot XP-re(halva született dolog), vagy csak az ISO-t akarod rámásolni a teló memóriájára?
2015. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Torrent oldalakon ha fent vagy akkor onnan le szeded a torrent fajlt, es play aruhazbol le szeded pl az utorrent alkalmazast es siman letoltod a torrent fajlal a torrent alkalmazaaban az xp telepitot. Ez a leg egyszerubb modszer szerintem. :) de az xpt én mar nem ajanlom, nem tudom mire kell neked
2015. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát az a gond hogy a torrenthez nem nagyon értek sajnos.
2015. jan. 27. 14:14
 4/5 A kérdező kommentje:
elsőnek igen az isot
2015. jan. 27. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerűen az ISO-t akarod leszedni akkor Play-ről szedd le az utorrentet és aztán magát a torrent fájlt és nyisd meg után pedig már inden le lesz írva. Egyébként én akárhányszor megpróbáltam torrentezni Androidon, egyszerűen olyan szinten elkezdett fagyni hogy ha hozzáértem valamihez azonnal ki crashelődött a program(sőt néha az egész rendszer), valószínűleg azért lehetett mert maga torrent letöltés egy átlagos telefon processzorának és memória chipjének túl nagy terhelés ez és emiatt válik ilyenkor olyan instabillá.
2015. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!