Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? (bőv....

Milyen telefont vegyek? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem egy 3 éves Samsung Galaxy Mini 2-őm van és megőrjit.Nem tudok telefonálni,nem lép be az alkalmazásokhoz,a messenegger sem jó rajta,az üzeneteket többször kapom meg,állandóan lefagy...szval szar...Ajánlnátok neken 35-40 ezer forintig telefonokat? Az egyetlen kérésem az előlapi kamera,és hogy nagyjából jól lehessen vele videót/fényképet készíteni.Ja és még egy: legyen kártyafüggetlen.Köszi
2015. jan. 26. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom ez már 2 kérés/szempont is volt de 3 a magyar igazság.Szval az aksija bírja azért.
2015. jan. 26. 23:02
 2/9 anonim ***** válasza:
csinálj rajta egy gyári beállitások visszaállitását attol megjavul
2015. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alcatel POP C7 (7041X) Igaz, ezt a verziót csak a Vodafone-nél tudod megvásárolni. Mivel csak az forgalmazza 1Gb ram-mal. Meg veheted függetlenűl is, de az ugye nem a 7041X-es verzió, és a többibe csak 512mb ram van. Szóval jobban megéri megvenni függően és kifüggetleníteni.
2015. jan. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lumia 625
2015. jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ezekben gondolkozok:


Karbonn Sparkle V

Microsoft Lumia 535


Esetleg még:


Huawei Ascend G630

LG L90

Samsung Galaxy Ace 4

2015. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.A gyári visszaállításon én is gondolkoztam.Kipróbálom :))
2015. jan. 27. 15:05
 8/9 anonim ***** válasza:

egyértelműen Ace 4. VILÁGBAJNOK telefon. Annyi, hogy mivel amoled kijelzős, ne használd max fényerőn, hanem minimum és fél között állítgasd külső fénytől függően, mert idővel be tud égni a státuszsor nagy fényerőn. Partnero GSM-nél 2 év gyári garival 44 ropi, házhozszállítással 46 (G357FZ a típusszáma, náluk Ace Style LTE a típusa, mert két néven ismerik). Ennyiért jobbat sehol, semmilyen márkából nem kapsz.


Játék szempontjából meg az Adreno 306 (de még az elődje, a 305 is) itt-ott FullHD kijelzőt hajt meg, akadásmentesen. Röhögve viszi a 480x800-at, és gyorsabb, mint az S5-öm (próbáltuk, megalázva éreztem magam :D ). Nincs olyan játék, amit nem visz el.

2015. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan.Az Ace 4-et veszem meg tavasz közepén.Köszönöm a kommenteket.
2015. jan. 29. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!