Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb...

Melyik telefon a legjobb zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
Van egy telefonom, de azon nem lehet normálisan zenét hallgatni. A maiak kb fél nap után lemerülnek, már attól kb ha eszedbe jut, hogy használd. Én max 15ezerig szeretnék venni egy telefont, amit csak zenehallgatásra használnék. Nokiákat néztem, mert azoknak bírja az aksija, de nem tudom melyiknek jó a hangzása, vagy melyik jó. Amiket nézegettem azokra azt írták a zenelejátszója pocsék. Tudnátok ajánlani vmit? Annyi kritérium: bírjon 10 óra zenehallgatást egyhuzamban. :)

2015. jan. 27. 13:48
 1/3 Come back ***** válasza:
Felejtsd el! Ennyit csak a Note 2, 3, 4 bír 3200 mAh feletti akkumulátorral, de az nem 15 ezer Ft. Nem is értem, hogy minek telefon zene hallgatáshoz. Van erre a célra sima mp3 lejátszó, ami egy Duracell elemmel simán kibír 10 órát És jól is szól.
2015. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak olyat még nem találtam :) régóta lesegettem az mp3 lejátszókat, de 2-3 óránál többet nem bírtak
2015. febr. 1. 18:05
 3/3 Come back ***** válasza:
Drága elem kell bele, vagy több olcsó, és ha lemerült, 1 perc új elemet tenni bele, és mehet tovább az mp3. Én anno régen Discmant használtam és az bírta a 10 óra zene hallgatást egy jó elemmel.
2015. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!