Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges az, hogy valahogy...

Lehetséges az, hogy valahogy központilag irányíthatnak mobilokat?

Figyelt kérdés
Ma figyeltünk fel a jelenségre. Nekem hagyományos mobilom van meg egy másik családtagombak is kettônek viszont okos telefonja van. a lényeg az hogy mind elállítódott egy azon napon típustôl függetlenül (csengôhang, rezgés, képeenyô egy szóval minden). A másik dolog az, hogy annak ellenére, hogy az okost már csak fényképezésre használom energia felhasználástól függetlenül ugyan annyi idô alatt lemerül. Teszteltem kb egy hétig nem kapcsoltam be, leszedtem róla az összer energia igényes alkalmazást erre két nap alatt ugyan úgy lemerült mintha használatba lett volna. Már a gépemen a rendszer net nélkül nem is menne. Visszasírom az xp-t néha. Most folyton frissít. Múltkor kihúztam a net-et nem mimdig használom erre nem kiírja, hogy dugjam vissza. Eddig a gép vírusoktól féltem most kiderült maga az "új" rendszer egy a gép mûködését figyelô valami. Hiába állítom le a frissítést mindig felül írja a parancsot. Cáfoljátok meg ha nem igaz. Én személy szerint a 98-95-ös gépen tanultam meg mindent a mûködési elv semmit nem változott csak a folytonos internet kapcsolat akaszt ki. Nem lehet tôle megszabadulni már. 23 vagyok és hiába ez a modern világ jobban szeretek a saját fejem után menni.
2015. jan. 27. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. De nem hiszem hogy olyan ember meg tudná ezt csinálni akinek nics hozzá szakképesítése. Ha valami maffiózó család vagytok, akkor hihetőbb hogy valaki a nyomotokban jár.
2015. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Csak általános dolog ez. Múltkor telepítettem az unokatestvéremnek azt hiszem a 8.1-est és a szomszédnak is. Mind a kettô azt mondja, hogy jó de nem tetszik szintén nekik se ez a folytonos internet igény. Az xp-n meg már sajnos nem futnak az újabb programok többsége. Múltkor még dolgoztam egy xp-vel szintén telepítés elôtt és a legújabb képszerkesztôk nem mennek rajta meg a hangszerkesztôk. A régieket meg sorra veszik le a netrôl.
2015. jan. 27. 23:42
 3/5 anonim ***** válasza:

"Múltkor telepítettem az unokatestvéremnek azt hiszem a 8.1-est és a szomszédnak is. Mind a kettô azt mondja, hogy jó de nem tetszik szintén nekik se ez a folytonos internet igény."


Ha torrentről szedted ne csodálkozz.

Eredeti verzióval nem lesz gondod.

2015. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eredeti bolti verzió. Sokért lett vève, erre folyton ez is frissít.
2015. jan. 28. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a Win7?
2015. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!