Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace miért...

Samsung galaxy ace miért csinálja ezt? ) hasznos válaszért zöld kéz)

Figyelt kérdés

nem rég lett szoftverezve most Gingerbread 2.2.1 van rajta

és ha csatlakoztatom a töltőt össze vissza ugrál magától rámegy dolgokra stb. kezelhetetlen..hozzá sem kell érnem...fel dugom töltőre és minden szärt megnyit..ilyenkor használni sem tudom csak akkor ha nincs töltőn pedig elég gyakran kell tölteni..USB-vel is ez a helyzet..tölteni úgy bírom hogy gyors lenyomom a képernyőzárat



2015. jan. 28. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Tölsd úgy,hogy mielőtt rádugod a töltőre,kikapcsolod,és kikapcsolva töltöd.
2015. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
._. de arra akartam kilyukadni hogy használni akarom közbe. .-.
2015. jan. 28. 14:02
 3/8 Jófej:D ***** válasza:
Talán elromlott a töltő
2015. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez töltőhiba lesz. Próbálgasd haverokét, hátha valamelyikkel jó.
2015. jan. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
renden köszönöm a válaszokat :) mindenkinek ment a zöld kéz :)
2015. jan. 28. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak telefonok amiknél a kijelző meghülyül, hogyha töltés alatt van.

Ez is az az eset. LEhet, hogy szoftveres a probléma de inkább hardveres. Ha másik rommal is ezt csinálja, akkor hardver.

2015. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt, hogy az én telefonom érzékelése sem tökéletes töltés közben, kissé pontatlan. Pedig az csúcsmodell. De ennyire nem brutális a gond, mint nálad.
2015. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem töltőhiba. Nekem a tabletem csinálta ugyanezt. Ez egy gyári hardverhiba. A telefon képernyője ugyebár az ujjban lévő elektromosságot érzékeli érintésképpen. Nos szarul van szigetelve az alaplap, és ezért van az hogy ha töltőre dugod akkor a többlettfeszültség a kijelzőbe vezetődik és ezért érzékel össze vissza. Sajnos ezzel nem lehet mit csinálni. Hagyd békén töltés közben
2015. jan. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!