Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek bejön az apple-nak az...

Nektek bejön az apple-nak az "ear pods" fülese?

Figyelt kérdés

Bennem olyan gagyi hatást kelt, miért nem adtak volna agyba dugóst helyette :(


Igazából a fő bajom az, hogy ha sétálok kb 2 perc után kiesik a fülemből.


Ti hogy vagyok vele?



2015. jan. 28. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is kiesett de aztán egyszercsak abbahagyta (kb par óra után) és onnantól kezdve nem jött ki, szépen szól, már lassan 2 éve.
2015. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön. Nem nagyon szeretem az agybadugósakat, ez nem agybadugós de mégsem olyan sima. Soha nem esett még ki a fülemből.

Egy ismerősöm is így volt, hogy kiesett neki, de aztán kiderült, hogy fordítva rakta bele. :D

2015. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én inkább agyba dugóst szeretem inkább...

Mondjuk azt aláírom, hogy jól szól bent hangosan kínt alig hallatszik valami, Egész jó a zene irányítás


Nekem ez inkább sima 2006-os feeling, sajnos nem raktam bele fordítva sem


Nah m1 mivel a 24ezres fülesre nem telik (ha telne se vennék mert elszakad azt kuka XD) marad ez

2015. jan. 30. 01:09
 4/4 anonim válasza:
ku***va jo szerintem!!! egyszeerüen imadom!!!en regebben az agybadugosokat szerettem de most mar ez a favorit, nekem mar az elsö pillanattol foga benne maradt a fülemben. mar ket eves es meg semmi baja pedig nem igazan vigyazok ra :) nekem eddig csak a beats fejhallgatom szolt ennel jobban :)
2015. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!