Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ajánlják itt also...

Miért ajánlják itt also kategoriaban a lumiat? Ha masnal masfajta telokat latok? P alcatel. Pocket neo

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobbak, erősebbek. Másnál, azért vannak más telók, mert tudatlanul veszik meg őket, nem járnak utána vagy esetleg, azért mert csak az a lényeg számukra, hogy android legyen, de majd később úgy is rájönnek, hogy rosszul jártak.
2015. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az android jó, de nem alsó kategban.
2015. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobb alsó kategóriában mint a droid. A wp nem akad az olcso hardveren sem. Csak sokaknak nem tecc a csempe. De sokan itt nem is ismerik a wpt és úgy nyilatkoznak. Olvastak ezt azt itt ott.
2015. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En lasaan 1 eve droidot hasznalok also kategoriaban de hétfőn erkezik a lumia 530 elso wp s telom. Droid tenyleg ratyi. Hiaba rakok fel max6 appot... Ami szar az szar.
2015. jan. 29. 12:22
 5/5 anonim válasza:
Én egy Lumia 630-ra ruháztam be (35k forintért). Abszolút meg vagyok elégedve, pedig Androidról váltottam és azon a véleményen vagyok, hogy ezek után csak is WP. Ingyenes offline navigáció (Here Drive+), Nokia saját fejlesztésű kamerája, 720p videófelvétel. Egyetlen hátránya, hogy nincsen vaku, persze nem mintha olyan sokat fényképeznék. Én csak ajánlani tudom.
2015. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!