Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SAMSUNG GALAXY ACE 4:VÉLEMÉNYEK?

SAMSUNG GALAXY ACE 4:VÉLEMÉNYEK?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az Ace 4-ről?

Április vége május eleje környékén tudom megvenni.

Tetszik nektek a telefon?

Van valami (saját) negatív vélemény a telefonról? (a weboldalak véleményét láttam)

Hol,melyik üzletben vettétek? (ez nem tudom miért fontos nekem :D )



2015. jan. 29. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerős vett a telekomtól. Aztán rájött hogy nem tud semmit ami indokolná az árát.
2015. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a jelenlegi árkategóriájában nem rossz

de mivel csak május fele vennéd, ezért én szétnéznék majd akkor is, van rá esély hogy találni fogsz jobbat is

2015. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az itthon Ace 4 néven ismert telefont (máshol Ace Style LTE) nagyon korrekt telefont.

Nem tökéletes, Moto G-hez képest ez is rossz (de nem igazságos mindent a Moto G-hez hasonlítani, mert akkor midnen mást le lehetne szarozni), de elég jó.


Negatívumok: kijelző, aksi, szoftver.

De a kijelző nem olyan rossz, ha nem volt még jobb telefonod és nem szoktál hozzá a jobb kijelzőhöz (nekem nagyon pixeles és nagyon sárga az egész, de akinek vettem az Galaxy Pocket Neo-ról váltott, ahhoz képest meg olyan, mintha fekete-fehér tv-ről váltanál 1080p-s tv-re). Aksija annyira nem szar, de nem is túl jó, egy napot azért végig lehet húzni vele, az ultratakarékos módot bekapcsolva meg nagyon sokáig kihúzza (csak ugye az rendesen le is butítja, szóval csak ha már nagyon merül akkor érdemes bekapcsolni), az aksi meg cserélhető, szóval azért ez nem akkora hátrány, hogy ez miatt ne vedd meg.

Szoftver meg ugye szokásos TouchWiz, ronda, idegesítő, de meglepő módon nem akad. Ha neked tetszik a kinézete, akkor nem lesz vele bajod, meg az egész telefon be fog jönni.

2015. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egészen addig tetszeni fog amíg ki nem próbálsz egy hasonló árú telefont.
2015. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mini 2-ről váltanék.Visszafele nem megyünk :D
2015. jan. 30. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lehet annál rosszabb? Galaxy Y?
2015. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!