Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóságban, hogy működik az...

Valóságban, hogy működik az "otthoni telefont megtalálás"? (Find my iphone)

Figyelt kérdés

Nekem most van iphone 6 telefonom, find my iphone be van kapcsolva... (Androidon nem tudom milyen appok vannak erre)


Tegyük fel valaki ellopja/elhagyom azt nem akarják vissza adni...

Tegyük fel, hogy olyan szerencsém volt, hogy a telefon elküldi a helyet ahol van...

(Esetleg "igotya" is be megy és lefotózza a csávót)


Ilyenkor mit tehet az ember?

Tegyük fel elmegy a házhoz azt mondja, hogy "hozd ki te g**i"?

Vagy hogy lehet ezeket vissza kapni?

Gondolom hiába hívnék rendőrt, hogy "e szerint itt a telefonom" parancs nélkül nem mehet be


Valakinek volt már ilyen tapasztalata?



2015. jan. 30. 01:19
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Lezárod a telefont távolról és úgyse fog tudni vele mit kezdeni. Nyilván ha tudomásodra kerül a helye akkor egy rendőrségi feljelentés esetén több esélyed van.
2015. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bemész a 8kerbe, "gyere ki te gci" kigyün az egész family és agyonvernek
2015. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Lezárod a telefont távolról és úgyse fog tudni vele mit kezdeni. Nyilván ha tudomásodra kerül a helye akkor egy rendőrségi feljelentés esetén több esélyed van."

Na jah, de akkor "nem tud vele mit kezdeni" szal kidobja eldobja akármi szal akkor vissza már nem kapom


Rendőrség még oké de szerintem mire oda kerülnek, már 8x eladják


" Bemész a 8kerbe, "gyere ki te gci" kigyün az egész family és agyonvernek"

Ez még szerintem a jobbik lehetőség xD Rosszabb kihívja a rendőröket, hogy valami paraszt fenyegeti

2015. jan. 30. 10:50
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Most komolyan, erre mit lehet mondani? Ha úgyis ellopják akkor inkább legyen használhatatlan minthogy hasznot húzzanak belőle... Egy lockolt telefont úgyse bír eladni aminek a kezdőképernyőjén ott virít a kiírásod, hogy "LOPOTT"...
2015. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Rendőrség még oké de szerintem mire oda kerülnek, már 8x eladják "


Elég gyorsan kimenne, hogyha nem egy 10 emeletesben akarod megmondani, hogy hol van. De úgy nem mennek ki, hogy ebben a tömbben van.

És a fmi eléggé pontatlan. Legfeljebb egy családi házat tudsz vele beazonosítani vagy még azt sem.

Ez csak arra jó, hogyha valahol az erdőben elhagyod mondjuk. Akkor meg tudod találni, úgy kb 10m-es pontossággal.

2015. jan. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Attól nem aggódók, hogy pontatlan iphone térképen szinte megmondja, hogy a ház melyik részében van [itthoniban néztem meg]


Szal akkor max családi háznál válhat be azért köszi

Ment a zöld mindnek

2015. jan. 30. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Kösd a macskára. Az hazatalál.
2015. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!